اخبار فضای مجازی

واکنش‌ها به مراسم توپ طلای ۲۰۲۲

واکنش‌ها به مراسم توپ طلای ۲۰۲۲
 مراسم توپ طلای ۲۰۲۲ در نهایت با انتخاب کریم بنزما به عنوان برترین بازیکن و برنده جایزه توپ طلا به پایان رسید تا مهاجم فرانسوی رئال مادرید، بعد از زیدان بار دیگر فرانسه را صاحب این جایزه ارزشمند کند.درحالی که پیش از این هم گمانه‌زنی‌ها پیرامون انتخاب بنزما، پوتیاس، گاوی و تیبو کورتووا به عنوان برندگان جایزه‌های مختلف امشب بود، سرانجام همین بازیکنان به جایزه برترین بازیکن مرد، برترین بازیکن زن، برترین بازیکن جوان و برترین دروازه‌بان جهان در سال ۲۰۲۲ دست پیدا کردند.
بلافاصله بعد از پایان مراسم، موج واکنش‌ها به این مراسم و اتفاقات و حواشی آن آغاز شد.
اماموئل مکرون، رییس‌جمهور فرانسه با انتشار دو توییت دریافت جایزه توسط کریم بنزما را تبریک گفت؛ او ابتدا از عبارت KB۹ استفاده کرد و در ادامه گفت که این دو حرف و یک عدد در تاریخ ماندگار خواهد شد!

تونی کروس با انتشار توییتی طعنه‌آمیز انتخاب رئال به عنوان سومین باشگاه سال را آن هم پس از کسب لالیگا، چمپیونزلیگ و سوپرکاپ اروپا زیر سوال برد.

اکیپ با عنوان توپ طلا در خانه ماند، کسب جایزه را تبریک گفت.

بایرن مونیخ با انتشار این تصویر از سادیو مانه، کسب جایزه دومین بازیکن برتر جهان توسط او را تبریک گفت.

ریو فردیناند با انتشار ویدیویی از دیدارش با بنزما قبل از فینال چمپیونزلیگ نشان داد او در همان زمان کسب جایزه توپ طلا را به کریم بنزما تبریک می‌گوید.
صفحه رسمی لالیگا در توییتر با انتشار این عکس خطاب به کریم بنزما نوشت: تو خواب نمی‌بینی، این واقعیت است!

چاپ تازه فرانس فوتبال با این کاور جذاب روز شنبه هفته بعد منتشر خواهد شد.

اورا، همبازی سابق بنزما در تیم ملی فرانسه با انتشار این تصویر بامزه به کریم بنزما تبریک گفت.

سامی خدیرا، هافبک سابق رئال مادرید با انتشار این عکس نوشت: نه یکی، نه دو تا که حالا دیگر سه برنده توپ طلا در این عکس وجود دارند و این مایه افتخار من است! او در ادامه کسب این جایزه را به کریم بنزما تبریک گفت.

کاکا، برنده جایزه توپ طلای سال ۲۰۰۷، کسب این جایزه را به دوست و همبازی سابق بنزما با انتشار این عکس تبریک گفت.

آنتوان کومته، ژورنالیست مطرح فرانسوی با انتشار تصویری از دوران کودکی کریم بنزما در لباس لیون، این دستاورد او را مایه افتخار دانست.

انتخاب به عنوان سومین بازیکن برتر سال اتفاق ویژه‌ای برای کوین دی‌بروینه بود؛ سیتی نیز به خوبی قدر فوق‌ستاره خودش را می‌داند و با این عکس به او تبریک گفت.

منچستر سیتی با انتشار این تصویر به انتخاب به عنوان باشگاه سال فوتبال جهان واکنش نشان داد.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8261631/واکنش‌ها-به-مراسم-توپ-طلای-۲۰۲۲

دکمه بازگشت به بالا