اخبار فضای مجازی

استاد خروج از شرایط بحرانی هستیم/ سیستم خود را برای حریفان فاش نمی‌کنیم

استاد خروج از شرایط بحرانی هستیم/ سیستم خود را برای حریفان
فاش نمی‌کنیم
هادی رضایی سرمربی تیم ملی والیبال نشسته در گفت و گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان درباره شرایط تیم ملی والیبال نشسته اظهار کرد: اردوی ما روز شنبه در چالوس به پایان  رسید و قرار شده روز سوم آبان ماه اردوی متصل به اعزام را در تهران داشته باشیم تا پس از آن به سمت بوسنی برویم. خوشبختانه شرایط ملی پوشان خیلی خوب و تنها مسئله  اینکه در اردو‌ها مصدومیت و مسائل مختلفی وجود دارد و ما اگر بخواهیم با دوازده نفر در اردو حضور داشته باشیم، نمی‌توانیم به خوبی برنامه‌ریزی که داشته‌ایم را پیش ببریم.
 مجبوریم با ۱۲ نفر به مسابقات جهانی والیبال نشسته برویم
او درباره اینکه چه زمانی ترکیب نهایی تیم ملی مشخص می‌شود، گفت: برای اینکه بتوانیم کار‌ها را راحت‌تر پیش برویم مجبور شدیم یک بازیکن دیگر را به اردو‌ها فرا بخوانیم. خود آن بازیکن هم می‌داند که در ترکیب به عنوان رزرو  حضور دارد و قرار نیست همراه با تیم به بوسنی برود تا این آمادگی را داشته باشد به عنوان بازیکن رزرو اگر از ترکیب خط خورد از نظر روحی به مشکل بر نخورد، زیرا ما مجبور هستیم با دوازده نفر به مسابقات برویم.
مطمئنم روادید برای مسابقات جهانی بوسنی صادر می شود 
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته درباره اینکه گفته می‌شود، گویا تاکنون روادید تیم برای حضور در بوسنی صادر نشده است، بیان کرد: فدراسیون والیبال کار‌ها را پیگیری می‌کند و مطمئنم روادید برای حضور ما در بوسنی صادر می‌شود. به هر حال مراحل  صدور روادید زمان‌بر است و ما هم از این مسئله آگاه هستیم. البته کشور میزبان هم همه گونه همکاری با ما دارد. ما طبق برنامه روز دهم از ایران به سمت بوسنی سفر خواهیم کرد.
ما ۲ بازی دوستانه قبل از مسابقات جهانی در بوسنی برگزار می کنیم 
رضایی درباره اینکه عدم بازی دوستانه ممکن است در طول مسابقات به تیم ملی ضربه بزند، گفت: به هر حال شرایط فراهم نشد تا در تورنمنت چهار جانبه ایران بتوانیم بازی داشته باشیم و مجبور هستیم با این موضوع کنار بیاییم و مشکلات را به شکل دیگری حل کنیم. ما  استاد خروج از شرایط بحرانی شدیم و هر کاری بشود انجام می‌دهیم تا تیم را به شرایط مطلوب برسانیم. البته بروز این مسائل در ورزش امری طبیعی است و نباید چندان سخت با موضوعات برخورد کرد. خوشبختانه صحبت‌های خوبی با مربیان آلمان و مصر داشتیم و قرار شده پیش از انجام نخستین بازی خودمان در بوسنی با این ۲ تیم بازی دوستانه برگزار کنیم که فکر می‌کنم این بازی‌ها می‌تواند خیلی در روند آمادگی تیم و بازیکنان مثمرثمر باشد.
او درباره  اینکه چه نظری درباره گروه‌بندی ایران دارد، اظهار کرد: گروه نخست شاید نسبت به گروه‌های دیگر سخت است، اما در گروه ما هم  قزاقستان تیم خوبی است و عراق هم با ما زیاد بازی کرده و کرواسی هم بازیکنانش والیبال نشسته را خیلی خوب می‌فهمند و ما می‌خواهیم در مرحله گروهی سیستم و ارنج خودمان را برای تیم‌ها رو نکنیم، زیرا نباید رقبا نسبت به ما شناخت پیدا کنند. حریفان اصلی ما در جهانی، بوسنی، برزیل و مصر هستند، زیرا کیفیت آن‌ها فراتر از بقیه تیم‌ها است.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8261043/استاد-خروج-از-شرایط-بحرانی-هستیم-سیستم-خود-را-برای-حریفان-فاش-نمی‌کنیم

دکمه بازگشت به بالا