اخبار فضای مجازی

رونمایی نشریه انگلیسی از سلاح جدید ایرانی در جام جهانی

رونمایی نشریه انگلیسی از سلاح جدید ایرانی در جام
جهانی
نشریه سان در گزارشی درباره تیم ملی ایران به عنوان اولین حریف تیم ملی انگلیس در جام جهانی نوشت که این تیم ممکن است از ستاره‌ای استفاده کند که قابلیت ایجاد موقعیت‌های گلزنی خطرناک را با استفاده از پرتاب‌های اوت باورنکردنی دارد.
سان با اشاره به نام نادر محمدی مدافع تیم پیکان که تا به حال هرگز به اردوی تیم ملی ایران دعوت نشده است، درباره او می‌نویسد: انگلیس در جام جهانی با خطری بسیار بزرگ مواجه است، چرا که ایران ممکن است از یک سلاح مخفی کشنده رونمایی کند. نادر محمدی این سلاح مخفی است؛ یک بازیکن با استعدادی بی‌نظیر در پرتاب اوت. پرتاب اوت محمد از میانه میدان برای ایجاد موقعیت گلزنی برای تیم پیکان مقابل پرسپولیس در ماه فوریه سال ۲۰۲۱ سرو صدای زیادی به راه انداخت. او با یک حرکت آکروباتیک توپ را از فاصله‌ای ۵۰ متری روی محوطه جریمه حریف فرستاد تا تیمش را در موقعیت گلزنی قرار دهد. از آن زمان، او در انجام این حرکت که حتی از آن برای گلزنی هم استفاده کرد، تبحر بیشتری پیدا کرده است. او سال ۲۰۲۰ با پرتاب بلند توپ را مستقیم به سمت دروازه فرستاد و با توجه به اینکه در میانه راه دروازه‌بان حریف توپ را لمس کرد، گلی که به ثمر رسید کاملاً سالم بود. پس حواس جردن پیکفورد (دروازه‌بان تیم ملی انگلیس) باید جمع باشد.
نشریه انگلیس در ادامه نوشته است: با این حال اینکه آیا برخورداری از این مهارت باعث خواهد شد محمدی با ایران به جام جهانی برود مشخص نیست. کارلوس کی‌روش هنوز بازیکن ۲۵ ساله را به اردوی تیم ملی ایران دعوت نکرده است، البته همنام او میلاد محمدی احتمالاً به اردوی دعوت خواهد شد. بازیکن تیم آاک آتن یونان در جام جهانی ۲۰۱۸ نام خودش را سر زبان‌ها انداخت البته نه به یک دلیل خوب بلکه به خاطر اینکه می‌خواست مانند نادر محمدی اوت‌های پشتکی بیندازد و نتوانست.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8261844/رونمایی-نشریه-انگلیسی-از-سلاح-جدید-ایرانی-در-جام-جهانی

دکمه بازگشت به بالا