اخبار فرهنگی هنری

مدیری: ایران را تجزیه شده نمی‌خواهیم

مدیری: ایران را تجزیه شده نمی‌خواهیم
 مهران مدیری بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرامش گفت: هر اثری را که برای تلویزیون ساخته‌ام، خالقش من هستم، ولی مالکش نیستم. مالکیت هر اثری که در تلویزیون ساخته می شود با سازمان صداوسیماست و تصمیم برای پخش یا عدم پخش آن هم با همین سازمان است.
این بازیگر و کارگردان با تاکید بر موضوعات وطن، امنیت ملی و تمامیت ارضی بیان کرد: کدام ایرانی را می‌شناسیم که یک وطن تکه و پاره را بخواهد؟ اما دیگرانی نه از این کشور و مردم همیشه خواسته‌اند در طول این سال‌ها هر اتفاقاتی را به نفع خودشان مصادره و ضبط کنند. اتفاقات مردم و آدم‌ها را مال خود کنند و این خیلی ناجوانمردانه است.
مدیری با بیان این که بهترین تصمیم را مردم شریف و باهوش و دوست داشتنی ایران برای کشورشان می‌گیرند افزود: من همیشه با فضای مجازی مساله داشتم. فضای مجازی علاوه بر خوبی هایش مضرات بسیاری هم دارد. کمی باید مراقب فضای مجازی و خودمان باشیم. این همه نقل قول‌ها و اخبار عجیب و غریب هم اذیت مان می‌کند و هم باعث می‌شود نسبت به وقایع و آدم‌ها و خودمان اشتباه کنیم. امیدوارم برای مردم ایران بهترین اتفاق بیفتد. به روز‌های روشن و حال بهتر امیدوارم. خداوند همه مردم ایران را در آغوش خودش بگیرد.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8261892/مدیری-ایران-را-تجزیه-شده-نمی‌خواهیم

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا