اخبار فضای مجازی

راهیابی مختاری و یوسفی به دیدار رده بندی

راهیابی مختاری و یوسفی به دیدار رده بندی
مسابقات شانس مجدد پنج وزن نخست رقابت‌های کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان از ساعت ۱۲ امروز (سه شنبه) در شهر پونت ودرا کشور اسپانیا برگزار شد که محمدرضا مختاری و علی اکبر یوسفی به دیدار رده بندی رسیدند.
بر همین اساس در وزن ۷۷ کیلوگرم محمدرضا مختاری در دور نخست با نتیجه ۱ بر ۱ مغلوب مالخاز آمویان دارنده مدال‌های طلا و برنز جهان از ارمنستان شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، مختاری به گروه بازنده‌ها رفت. وی در این گروه با نتیجه ۱۱ بر صفر امانوئل بنیتز از مکزیک را مغلوک کرد. وی در دور بعد با نتیجه ۸ بر صفر آکیلبک تالانتبکوف از قرقیزستان را مغلوب کرد و به دیدار رده بندی راه یافت. وی برای کسب مدال برنز به مصاف نائو کوساکا از ژاپن می‌رود.
در وزن ۱۳۰ کیلوگرم علی اکبر یوسفی در دور اول با نتیجه ۶ بر صفر پائول مورالس از مکزیک را مغلوب کرد. وی در دور دوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۷ بر ۱ مغلوب میخایلو ویشنیوتسکی قهرمان جوانان جهان از اوکراین شد و با توجه به حضور این حریف در دیدار فینال، یوسفی به گروه بازنده‌ها رفت. وی در این گروه با نتیجه ۴ بر صفر و ضربه فنی مارین نیشیمورا از ژاپن را مغلوب کرد و به دیدار رده بندی راه یافت تا برای کسب مدال برنز مقابل سارخان ممدوف از آذربایجان قرار بگیرد.
رقابت‌های رده بندی اوزان فوق امشب برگزار می‌شود.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8261963/راهیابی-مختاری-و-یوسفی-به-دیدار-رده-بندی

دکمه بازگشت به بالا