اخبار فضای مجازی

سهرابی و عبدی در یک چهارم نهایی/ ۳ شکست برای نمایندگان ایران

سهرابی و عبدی در یک چهارم نهایی/ ۳ شکست برای نمایندگان
ایران
مسابقات پنج وزن دوم رقابت‌های کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان از ظهر امروز (سه شنبه) در شهر پونت ودرا کشور اسپانیا آغاز شد و نمایندگان کشورمان به مصاف حریفان خود رفتند.
بر همین اساس در وزن ۶۰ کیلوگرم امید آرامی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۵ بر ۱ و ضربه فنی مغلوب کرم کمال از ترکیه شد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار در گروه بازنده‌ها را برای کسب مدال برنز بدست آورد.
در وزن ۶۷ کیلوگرم سید دانیال سهرابی در دور اول با نتیجه ۴ بر صفر و ضربه فنی جولیان حورتا از کلمبیا را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه ۹ بر صفر ویلیوس ساویکاس از لیتوانی را از پیش رو برداشت و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله به مصاف امانت سامات اولو از قرقیزستان می‌رود.
در وزن ۷۲ کیلوگرم امیر عبدی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۶ بر صفر سانات خاچاتریان از ارمنستان را مغلوب کرد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله به مصاف گوربان گوربانوف از آذربایجان می‌رود.
در وزن ۸۲ کیلوگرم علیرضا مُهمدی در دور اول با نتیجه ۷ بر ۴ مغلوب علی هونج از ترکیه شد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار در گروه بازنده‌ها را برای کسب مدال برنز بدست آورد.
در وزن ۹۷ کیلوگرم علی عابدی درزی در دور اول با نتیجه ۴ بر ۳ اینوت گوسا از رومانی را مغلوب کرد. وی در دور دوم مقابل مارکوس راگینگر از اتریش با نتیجه ۸ بر صفر مغلوب شد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند به کار خود در گروه شانس مجدد ادامه دهد.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8262022/سهرابی-و-عبدی-در-یک-چهارم-نهایی-۳-شکست-برای-نمایندگان-ایران

دکمه بازگشت به بالا