اخبار فضای مجازی

هزینه های تراکتور از بیت المال نبوده/ کاوه رضایی آماده است

هزینه های تراکتور از بیت المال نبوده/ کاوه رضایی آماده
است
ایوب بهتاج سرپرست مدیرعاملی باشگاه تراکتور در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: برای تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی قطر آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم برای بار اول از مرحله گروهی صعود کرده و این مسابقات را با نتایج درخشان به پایان برسانیم.
او درباره جذب بازیکنان تراکتور افزود: پیش از حضورم در تراکتور، استخوان‌بندی تیم در اردوی ترکیه شکل گرفته بود. قطعاً تمامی بازیکنان با نظر بردیف جذب شده‌اند و پس از حضور من در باشگاه، چند بازیکن اضافه شده‌اند که همگی با نظر سرمربی صورت گرفته است. پس از این نیز جذب یا جدایی بازیکنان با نظر سرمربی انجام خواهد شد.
سرپرست مدیرعاملی باشگاه تراکتور درباره با هدفگذاری تراکتور، گفت: تمامی ۱۶ تیم برای کسب نتایج بهتر تلاش می‌کنند و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم.
 تراکتور از لحاظ هزینه در نیمه دوم جدول باشگاه ها است 
بهتاج درباره هزینه‌های تیم، گفت: براساس پیگیری‌های انجام شده، باشگاه تراکتور جزو باشگاه‌های نیمه دوم جدول از حیث هزینه است؛ همچنین تأکید می‌کنم هزینه‌های باشگاه تراکتور از بیت‌المال نبوده و از طرف یک شخص تأمین می‌شود. به زودی در هیئت مدیره مواردی تصویب می‌شود تا جزئیات هزینه‌های انجام شده را به صورت شفاف اعلام کنیم.
امکان جذب بازیکن آزاد را داریم 
او  با بیان اینکه کاوه رضایی به طور کامل آماده است، تأکید کرد: سرمربی تیم در هر مقطع از لیگ برتر، هر بازیکنی که درخواست کند را جذب خواهیم کرد. اکنون فقط امکان جذب بازیکن آزاد وجود دارد.
سرپرست مدیرعاملی باشگاه تراکتور در پاسخ به سوالی در خصوص رسانه باشگاه، بیان کرد: تمامی مجموعه‌های ورزشی، اقتصادی و … اشتباهاتی دارند و طبیعی است روابط عمومی، خود من و همه مرتکب اشتباهاتی شوند. تلاش ما در راستای اصلاح مجموعه است. اگر ما اشتباهاتی داریم، با کمک همدیگر به دنبال کم کردن آن و بهبود شرایط هستیم. ما هم می‌توانیم از دیگران ایراد بگیریم.
ثبات در فوتبال دنیا باعث نتایج خوب می شود 
بهتاج با اشاره به سوابق کاری‌اش، اظهار کرد: به هر حال یک روزی از این جا هم خواهم رفت و تقدیر دست خداست. اگر قرار بر تغییر در باشگاه باشد و این تغییر منجر به پیشرفت تراکتور شود، برای ما قابل قبول است. ثبات مدیریت در تمامی مجموعه‌ها اتفاق خوبی است. ثبات در فوتبال دنیا منتج به نتایج خوبی می‌شود.
سرپرست مدیرعاملی باشگاه تراکتور با بیان اینکه تیم‌های پایه را به جایگاه واقعی خود می‌رسانیم، اظهار کرد: تیم‌های پایه تراکتور با ۴ پیروزی، هفته بسیار خوبی را پشت سر گذاشته و به دنبال سازماندهی‌شان برای پشتیبانی از تیم اول باشگاه هستند. ما روز به روز باید امکانات سخت‌افزاری باشگاه را افزایش دهیم. امکاناتی نظیر هتل، سالن بدنسازی، زمین‌های تمرین، رستوران و … را در اختیار داریم؛ این درحالیست که هم اکنون یکی از تیم‌های قدرتمند لیگ به دنبال انعقاد قرارداد برای زمین تمرین است! تأمین زمین برای تیم‌های پایه، اصلاح چارت و سازماندهی باشگاه اهداف دیگری است که به دنبال تحقق‌شان هستیم.
هیچ تیمی نمی تواند جایگاهش را در پایان فصل پیش بینی کند 
او با تأکید بر اینکه هیچ باشگاهی نمی‌تواند جایگاهش در پایان فصل را پیش‌بینی کند، گفت: ما می‌خواهیم بهترین باشیم و بالاترین جایگاه را داشته باشیم؛ به همین دلیل بیشترین تلاش را انجام می‌دهیم.
بهتاج با اشاره به تکمیل کلینیک فیزیوتراپی باشگاه، تأکید کرد: کلینیک فیزیوتراپی باشگاه که با دستگاه‌های پیشرفته تجهیز شده و هفته آتی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد. دانش افزایی مربیان، توسعه فعالیت تیم‌های پایه، توسعه آکادمی باشگاه و مدارس فوتبال در سطح کشور، سایر اهداف باشگاه تراکتور است.
سرپرست باشگاه تراکتور درباره انتقادات نسبت به عملکردش در زمان تصدی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، بیان کرد: من از ۲۷ فروردین امسال اداره کل ورزش و جوانان را تحویل داده‌ام و بر اساس ارزیابی انجام شده توسط سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان برای سال ۱۴۰۰، اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی به عنوان دستگاه برتر در بین ۳۴ دستگاه انتخاب شد. بنده ۵۲ ماه در این اداره حضور داشتم که ۲ سال به عنوان برترین اداره و یک سال نیز به عنوان دومین اداره برتر در بین ۳۱ استان انتخاب شدیم.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8262052/هزینه-های-تراکتور-از-بیت-المال-نبوده-کاوه-رضایی-آماده-است

دکمه بازگشت به بالا