اخبار فضای مجازی

رنگرز: چرخه ی انتخابی به زودی اعلام می شود/ در جام جهانی تغییرات چشمگیری داریم

رنگرز: چرخه ی انتخابی به زودی اعلام می شود/ در جام جهانی
تغییرات چشمگیری داریم
حسن رنگرز سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: قبل از هر چیز قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی امید در رقابت‌های جهانی اسپانیا را به مردم خوب و عزیز که، ولی نعمت ما هستند تبریک می‌گویم و جا دارد از زحمات استاد محمد بنا و حمید باوفا عزیز سکانداران تیم ملی جوانان و بزرگسالان برای تلاش‌های یکساله‌ای که برای این جوانان داشتند تشکر و قدرانی کنم. همچنین از همکارانم، کادر تیم ملی امید بابت تلاش‌هایی که طی ۲۰ روز اخیر برای این جوانان و آینده سازان کشتی کشورمان داشتند تشکر می‌کنم. 
 سرمربی تیم ملی درباره شرایط قبل از اعزام گفت: با توجه به زمان اندک پس از قبول مسئولیت به من کمترین سپرده شد با نظر فدراسیون مقرر گردید که مسئولیت تیم امید‌ها را نیز برعهده بگیرم تا بتوانیم بهترین بهره برداری از زمان کم موجود داشته باشیم. انصافا از مجموعه تمهیدات و تدارکاتی که فدراسیون اندیشید تشکر می‌کنم. برگزاری اردو و حضور قهرمانان در تمرینات و شرایط سختی که برای صدور روادید داشتیم همه و همه مسائلی بود که فدراسیون کشتی با مدیریت و تمهیداتی که اندیشید شرایط را برای حضور ما در مسابقات مهیا کرد و جا دارد به عنوان مسئول فنی صمیمانه از زحمات عزیزان تشکر و قدردانی کنم. 
رنگرز ادامه داد: به لحاظ ارزیابی فنی هم باید بگویم قهرمانان جوان ما هرچه که داشتند به عنوان سربازان وطن در طبق اخلاص گذاشتند. سطح مسابقات بسیار بالا و متفاوت از مسابقات جهانی جوانان و یک سطح پایین‌تر از رقابت‌های بزرگسالان  جهان بود که با تلاش جوانان ایران  قهرمانی برای تیم ایران حاصل شد. 
سرمربی تیم ملی درباره چرخه انتخابی تیم ملی گفت:  چرخه انتخابی تیم ملی را هم تقدیم مدیر تیم ملی کردیم و به نظرم با تائید فدراسیون چرخه انتخابی زیر ۲۳ سال و تیم ملی بزرگسالان تا چند روز دیگر روی خروجی سایت فدراسیون  قرار خواهد گرفت تا نقشه راه کشتی گیران برای رسیدن به دوبنده تیم ملی مشخص شود. 
حسن رنگرز با توجه به اینکه مسابقات جام جهانی حدود ۱۵ روز دیگر در کشور جمهوری آذربایجان برگزار خواهد شد گفت: در مسابقات جام جهانی با یک ترکیب کاملا جوان حاضر خواهیم  شد و تغییرات بسیار چشمگیری خواهیم داشت و به نسبت تیم ملی جمهوری آذربایجان و ترکیه که در این مسابقات از همه سرمایه‌هایشان استفاده می‌کنند ما فقط از دو ملی پوش جهانی بلگراد استفاده خواهیم کرد؛ لذا سیاست ما همانطور که با فدراسیون هم  به جمع بندی رسیدیم حضور تیم جوان و میدان دادن به پشتوانه‌های کشتی فرنگی در مسابقات جام جهانی آذربایجان خواهد بود. مسابقات جهانی ۲۰۲۳ که سهمیه المپیک محسوب می‌شود برای ما الویت است و به مسابقات دیگر پیش رو به چشم  مسابقات تدارکاتی المپیک ۲۰۲۴ پاریس نگاه خواهیم کرد.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8263139/رنگرز-چرخه-ی-انتخابی-به-زودی-اعلام-می-شود-در-جام-جهانی-تغییرات-چشمگیری-داریم

دکمه بازگشت به بالا