اخبار علمی پزشکی

اعلام شرایط واگذاری خوابگاه به دانشجویان دختر فاقد حد نصاب تراز

اعلام شرایط واگذاری خوابگاه به دانشجویان دختر فاقد حد نصاب
تراز
دانشگاه شهید بهشتی، شرایط و نحوه واگذاری خوابگاه به دانشجویان دختر روزانه غیربومی ورودی ۱۴۰۱ متقاضی خوابگاه که فاقد تراز حدنصاب (مندرج در دفترچه) کنکور هستند، اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، دانشگاه شهید بهشتی اعلام کرد، دانشجویان دختر روزانه غیربومی ورودی‌ ۱۴۰۱ که فاقد تراز حد نصاب هستند، می‌توانند از روز جمعه ۶ آبان با مراجعه به مجموعه پردیس شهید عباسپور به نشانی: اتوبان شهید بابایی نرسیده به حکیمیه، خروجی شهید عباسپور، پردیس فنی شهید عباسپور، برای دریافت خوابگاه اقدام‌ کنند. 
براساس اعلام این دانشگاه، عدم مراجعه تا روز چهارشنبه ۱۱ آبان ۱۴۰۱ جهت تحویل اتاق به معنای انصراف از اسکان در خوابگاه است و فضای درنظرگرفته شده به سایر متقاضیان واگذار می‌شود. 
در صورت عدم ثبت نام آموزشی یا عدم حضور مستمر در خوابگاه، ضمن احتساب اجاره بهاء کامل ترم، امکان ادامه سکونت میسر نبوده و دانشجو ملزم به تخلیه خوابگاه است.
تزریق حداقل دو دُز واکسن جهت سکونت در خوابگاه‌ها الزامی است. همچنین توصیه می‌شود دانشجویان جهت حفظ سلامتی خود و دیگر دانشجویان، دُز یادآور را تزریق کنند.
برای پرداخت اجاره بهاء خوابگاه به اطلاعیه های مندرج در خوابگاه مربوطه توجه و از پرداخت به دیگر حساب‌ها خودداری شود. بدیهی است در صورت واریز به دیگر حساب‌ها امکان استرداد میسر نیست.
تامین لوازم شخصی از جمله تشک، پتو و… بر عهده شخص دانشجو است.
به گزارش ایسنا، براساس اطلاعات درج شده در دفترچه کنکور، اگر تراز کنکور دانشجویان غیربومی دانشگاه شهیدبهشتی در رشته‌های علوم‌انسانی کمتر از ۷۵۰۰ و در رشته‌های فنی کمتر از ۸۰۰۰ باشد، مشمول برخورداری از خوابگاه نمی‌شوند. 
انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401072815778/اعلام-شرایط-واگذاری-خوابگاه-به-دانشجویان-دختر-فاقد-حد-نصاب-تراز

دکمه بازگشت به بالا