اخبار فضای مجازی

نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند/ قرعه نحس برای محمد نخودی

نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند/ قرعه نحس برای محمد
نخودی
رقابت‌های کشتی آزاد زیر ۲۳ سال جهان از ظهر فردا (جمعه) و به مدت ۳ روز در شهر پونت ودرا کشور اسپانیا برگزار می‌شود. 
مراسم قرعه کشی اوزان دهگانه این رقابت‌ها عصر امروز به وقت محلی برگزار شد که نتایج قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است: 
در وزن ۵۷ کیلوگرم که ۱۹ نفر حضور دارند، احمد محمدنژاد جوان در دور نخست به مصاف مانوئل خاندزرتسیان از ارمنستان می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف هورست لهر از آلمان می‌رود.
در وزن ۶۱ کیلوگرم که ۲۰ شرکت کننده دارد، آرمین حبیب زاده پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با آسیل آیتاکین از قزاقستان مبارزه می‌کند.
در وزن ۶۵ کیلوگرم که با حضور ۲۴ نفر برگزار می‌شود، کیان محمودجانلو در مبارزه نخست به مصاف حمزه آلاجا از ترکیه می‌رود و در صورت پیروزی مقابل این حریف در دور دوم به مصاف سعید حسینی از فنلاند می‌رود.
در وزن ۷۰ کیلوگرم که ۲۰ نفر شرکت کرده اند، امیرمحمد یزدانی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف سیرباز تالگات از قزاقستان می‌رود.
در وزن ۷۴ کیلوگرم که با حضور ۲۶ کشتی گیر برگزار می‌شود، محمدحسین فیروزپور در دور نخست به مصاف آتامیرات چارلیف از ترکمنستان می‌رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم با عصمت جیتفجی از ترکیه مبارزه می‌کند.
در وزن ۷۹ کیلوگرم که ۲۲ نفر حضور دارند، محمد نخودی در دور نخست به حریفی از رژیم اشغالگر قدس برخورد کرده است.
در وزن ۸۶ کیلوگرم که ۲۴ شرکت کننده دارد، سجاد غلامی در دور اول با ترنت هیدلای از آمریکا مبارزه می‌کند و در صورت گذر از این حریف در دور دوم به مصاف نورتیلیک کاریپبایف از قرقیزستان می‌رود.
در وزن ۹۲ کیلوگرم که ۱۹ نفر حضور دارند، امیرحیسن فیروزپور در دور اول با رضابک آیتموخان از قزاقستان کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی در این دیدار در دور دوم با ادلان ویسخانوف از فرانسه مصاف می‌دهد.
در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۱۵ نفر شرکت کرده اند، امیرعلی آذرپیرا در دور نخست به مصاف سووا از اوکراین می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور دوم با برنده کشتی میان ریچارد وق از مجارستان و رادو لفتر از مولداوی مبارزه می‌کند.
در وزن ۱۲۵ کیلوگرم که با حضور ۱۶ نفر برگزار می‌شود، امیررضا معصومی در دور اول با آدیل میسیرجی از ترکیه پیکار می‌کند و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم به مصاف جونووان اسمیت از پورتوریکو و میلان کورسوگ از مجارستان می‌رود. 
برنامه مسابقات نمایندگان کشورمان به شرح زیر است: 
جمعه ۲۹ مهرماه:
ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۵:۳۰: مسابقات اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد
ساعت ۱۶:۴۵ تا ۱۷:۴۵: مسابقات نیمه نهایی اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد 
شنبه ۳۰ مهرماه:
ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۵:۳۰: مسابقات اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد و شانس مجدد پنج وزن اول
ساعت ۱۶:۴۵ تا ۱۷:۴۵: مسابقات نیمه نهایی ۶۱، ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد
ساعت ۱۸ تا ۲۰:۳۰: مسابقات رده بندی و فینال اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد 
یکشنبه اول آبان ماه:
ساعت ۱۶ تا ۱۷:۴۵: مسابقات شانس مجدد پنج وزن دوم
ساعت ۱۸ تا ۲۰:۳۰: مسابقات رده بندی و فینال اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد 
اختلاف ساعت ایران با اسپانیا ۹۰ دقیقه است به طوری که ساعت ۱۰:۳۰ به وقت اسپانیا ساعت ۱۲ به وقت ایران است.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8263784/نمایندگان-ایران-حریفان-خود-را-شناختند-قرعه-نحس-برای-محمد-نخودی

دکمه بازگشت به بالا