اخبار فضای مجازی

گل محمدی: فوتبال بدون تماشاگر لذت ندارد/ از نتیجه بازی برابر ملوان رضایت دارم

گل محمدی: فوتبال بدون تماشاگر لذت ندارد/ از نتیجه بازی برابر
ملوان رضایت دارم
یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس درباره برد تیمش برابر تیم ملوان بندرانزلی اظهار کرد: در مجموع بازی جذاب و زیبایی را  انجام دادیم. حیف بود که این بازی تماشاگر نداشت. دوست داشتیم مقابل تماشاگران این بازی خوب را انجام می‌دادیم تا همه لذت می‌بردند. امیدوارم در بازی‌های آینده تماشاگران بیایند، چون فوتبال بدون تماشاگران لطفی ندارد. بازی در استادیوم خالی خوب نیست. در اروپا تماشاگران در ورزشگاه هستند، اما ما اینجا اندر خم یک کوچه هستیم.
او ادامه داد: به بازیکنانم تبریک می‌گویم  چرا که بازی پایاپایی را انجام دادند. ملوان هم تیم خوب و جوانی است که مهره‌های خوبی دارد. در نیمه دوم و در همه صحنه‌ها بازیکنانم با همه وجود کار کردند و دوئل‌ها را بردیم. گل قشنگ و زیبایی هم زدیم و از نتیجه راضی هستم. درباره اتفاقات آخر بازی جا دارد که از داور بازی تشکر کنم. نه اینکه بازی را بردیم این را بگویم، اما واقعا داور و کمک داور در این بازی خیلی خوب بود. یکی از زیبایی‌های این بازی عملکرد داوران بازی بود.
سرمربی پرسپولیس درباره شایعاتی مبنی بر تغییر و تحول در کادر  مدیریت این باشگاه گفت: باید درباره بازی حرف بزنیم. سرمربی نباید در خصوص این اخبار حرف بزند، اما در این چند سالی که در پرسپولیس هستم باید بگویم که از عملکرد  درویش راضی هستم. او در شرایط سختی تیم را تحویل گرفت. از هیئت مدیره باشگاه تشکر می‌کنم و امیدوارم با حضورشان به تیم کمک کنند.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8263830/گل-محمدی-فوتبال-بدون-تماشاگر-لذت-ندارد-از-نتیجه-بازی-برابر-ملوان-رضایت-دارم

دکمه بازگشت به بالا