اخبار فضای مجازی

فتح‌الله‌زاده: پیگیری مسائل مالی از اولویت‌هایم است

فتح‌الله‌زاده: پیگیری مسائل مالی از اولویت‌هایم است
علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال در گفتگو با رسانه رسمی باشگاه، با اشاره به سفر خود به جزیره کیش، اظهار کرد: سفر بسیار خوب و پرباری همراه با تعدادی از مسئولان باشگاه داشتیم و جلسات خوبی برگزار شد از جمله صحبت‌های بسیار کارگشا و مثبت با آقای دکتر قربان‌زاده ریاست محترم سازمان خصوصی سازی و جلسات دیگری که در راستای بهبود کار باشگاه بوده و توضیحات آن‌ها به زودی اعلام می‌شود.
وی افزود: با وجود این که در سفر کاری بودم، اما از پیگیری تیم و روند آماده سازی برای مسابقه روز جمعه هم غافل نبودم. طبق صحبت با سرمربی محترم، پس از مسابقه امروز و در اولین فرصت کنار تیم خواهم بود و از نزدیک با کادر فنی و بازیکنان صحبت می‌کنم. آرزو می‌کنم استقلال امروز آلومینیوم را شکست دهد و ۳ امتیاز ارزشمند را به دست بیاورد، زیرا توانایی و شایستگی این کار را دارد.
مدیرعامل باشگاه استقلال اظهار کرد: پیگیر مسایل مالی، بدهی‌های باشگاه و پرداخت مطالبات بازیکنان هم هستم و این یکی از اولویت‌های من است. از مسئول امور مالی هم خواسته‌ام قرارداد‌ها و میزان پرداختی‌های تیم را آماده کند تا هرچه سریعتر موضوع پرداخت را انجام دهیم که بازیکنان دغدغه‌ای از این بابت نداشته باشند.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8264113/فتح‌الله‌زاده-پیگیری-مسائل-مالی-از-اولویت‌هایم-است

دکمه بازگشت به بالا