اخبار سیاسی

پیام تسلیت رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح به مناسبت درگذشت سردار آیت گودرزی

پیام تسلیت رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح به مناسبت درگذشت سردار
آیت گودرزی
سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در پیامی درگذشت سرتیپ پاسدار آیت گودرزی مشاور فرمانده کل انتظامی کشور را تسلیت گفت.
متن پیام سرلشکر باقری به شرح ذیل است:
انا لله و انا الیه راجعون
عروج جانکاه سردار رشید اسلام «سرتیپ پاسدار آیت گودرزی» مشاور فرمانده کل انتظامی کشور و از بنیانگذاران کمیته انقلاب اسلامی موجب تأثر و اندوه فراوان شد.
آن سردار عالیقدر عمر خویش را از دوران جوانی و مبارزه با رژیم ستم شاهی تا نقش‌آفرینی در زمره بنیانگذاران کمیته انقلاب اسلامی و سپس مجاهدت مستمر در دفاع از انقلاب و نظام و همت والا در صحنه‌های خدمت به مردم و امنیت و آرامش جامعه اسلامی سپری و منشوری از وفاداری و فداکاری برای عزت و سربلندی ایران و ایرانی از خود به ودیعت نهاد که به ویژه برای حافظان امروز و فردای نظم و امنیت میهن عزیزمان در فرماندهی انتظامی راهگشا و راهنما است.
فقدان آن مجاهد نستوه را به آحاد فرماندهان، مدیران و کارکنان شجاع و خدوم فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، پیشکسوتان سنگر‌های پاسداری از انقلاب و به ویژه خانواده ارجمند آن سردار مخلص و صادق تسلیت عرض نموده و از درگاه حضرت حق تعالی برای او علو درجات و همنشینی با سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و برای بازماندگان مکرم صبر، شکیبایی، سکینه قلبی و ثبات قدم طلب می‌کنم.
سرلشکر پاسدار محمد باقری
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8264201/پیام-تسلیت-رئیس-ستاد-کل-نیرو‌های-مسلح-به-مناسبت-درگذشت-سردار-آیت-گودرزی

دکمه بازگشت به بالا