اخبار فضای مجازی

افاضلی: فوتبال ما از داشتن بازیکن خلاق فقیر است / نفت مسجد سلیمان در لیگ برتر فوتبال می‌ماند

افاضلی: فوتبال ما از داشتن بازیکن خلاق فقیر است / نفت مسجد
سلیمان در لیگ برتر فوتبال می‌ماند
هومن افاضلی کارشناس فوتبال در گفت و گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان درباره اینکه مسابقات لیگ امسال کم گل است، گفت: تیم‌ها در فاز دفاعی خوب سازماندهی شدند، اما کیفیت و خلاقیت بازیکنان در خط حمله پایین است. تعداد کمی بازیکن خلاق داریم که بتوانند با خلاقیت و نبوغ خود نتیجه بازی را عوض کنند. علاوه بر این، کیفیت تیم‌ها به هم نزدیک است و همین موضوع باعث شده که تعداد گل‌ها کم باشد. ما بازیکنان خلاق را از فوتبال کشور دور کردیم و آن‌ها به لیگ‌های خارجی رفتند و  لیگ ما در زمینه بازیکن خلاق فقیر است.
یک امتیاز باارزش برابر مس رفسنجان کسب کردیم 
 مدیر فنی تیم نفت مسجد سلیمان درباره وضعیت این تیم اظهار کرد: بازی سختی با تیم مس رفسنجان داشتیم و خدا را شکر توانستیم یک امتیاز بگیریم. به هر حال ما بعد از ۴ باخت متوالی توانستیم نوار شکست‌ها را قطع کنیم و یک امتیاز باارزش برابر حریف کرمانی به دست آوریم.
افاضلی درباره اینکه تیم نفت مسجد سلیمان در لیگ برتر فوتبال می‌ماند، گفت: بله به طور حتم تیم ما در لیگ می‌ماند و رتبه تک رقمی هم به دست می‌آوریم.
بعید می دانم مهاجری اخراج شود 
او درباره اینکه زمزمه‌هایی مبنی بر اخراج مهاجری شنیده می‌شود و درگیری لیدر مسجد سلیمان با مهاجری بیان کرد: بعید می‌دانم که مهاجری اخراج شود. در همه تیم‌ها اختلاف و درگیری وجود دارد و تیم نفت مسجد سلیمان نیز مستثنی نیست، اما مشکلات حل می‌شود.
او درباره هدف تیم نفت مسجد سلیمان در لیگ برتر فوتبال گفت: هدفمان حضور آبرومندانه در لیگ برتر فوتبال و در وسط جدول رده بندی قرار بگیریم.
افاضلی درباره محرومیت یزدی مدیرعامل باشگاه نفت مسجد سلیمان گفت: به نظر می‌رسد که محرومیت یزدی بخشیده شده و به حالت تعلیق درآمده است.
مدیر فنی باشگاه نفت مسجد سلیمان درباره بازی بعدی این تیم گفت: بازی آسانی برابر تیم ذوب آهن نداریم چرا که این تیم باکیفیت است و از شرایط میزبانی برخوردار است.
بارسلونا بدون مهاجم نوک هم نتیجه می گرفت 
افاضلی درباره اینکه تک مهاجم بازی کردن برخی از تیم‌ها در کم گل بودن بازی‌ها موثر است، گفت: به نظرم تعداد مهم نیست و کیفیت مهاجم اهمیت دارد. یک تیم می‌تواند بدون مهاجم اصلی بازی کند، اما با ارائه بازی هجومی نتیجه بگیرد. تیم بارسلونا در سال های گذشته بزرگترین تیم جهان بود که بدون مهاجم مرکزی و نوک بازی می‌کرد و نتیجه هم می‌گرفت.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8264520/افاضلی-فوتبال-ما-از-داشتن-بازیکن-خلاق-فقیر-است-نفت-مسجد-سلیمان-در-لیگ-برتر-فوتبال-می‌ماند

دکمه بازگشت به بالا