اخبار فضای مجازی

اخباری: تیم ملی همان نظمی را دارد که برای اولین بار در تیم کی‌روش دیدم

اخباری: تیم ملی همان نظمی را دارد که برای اولین بار در تیم
کی‌روش دیدم
محمدرضا اخباری درباره برگزاری اردوهای ارزیابی فنی تیم ملی اظهار کرد: به نظرم برگزاری این اردوها انگیزه مضاعفی برای همه بازیکنان است. این اردوها هم به لحاظ بدنی و هم به لحاظ ذهنی به ما کمک می‌کند که رفته رفته خودمان را با شرایط جام جهانی نزدیک کنیم.
او افزود:این تمرینات حرفه‌ای بودن را بهتر و بیشتر به بازیکنان آموزش می‌دهد و یأدآوری می‌کند. بر اساس برنامه‌ای که کادر فنی پیش می‌برد در طول تمرینات با یکسری نکات جزیی که می‌تواند در جام جهانی و مواقع حساس پیش می‌آید آشنا می‌شویم و اینها موارد بسیار ارزشمندی است که قطعا در فضای سخت جام جهانی به کمک بازیکنان خواهد آمد.
او با اشاره به برنامه‌های تمرینی بدنی و ذهنی کادر فنی در این اردوها اظهار کرد: من تا پیش از این بیش از سه سال با آقای کی‌روش کار کرده‌ام. توجه ایشان به جزییات همیشه برای من جالب توجه بوده و امیدوارم این نگاه در کل فوتبال ایران حاکم شود چون این توجه می‌تواند باعث افزایش ارتقای فنی تیم‌ها شود.
اخباری درباره نظم موجود در تیم ملی گفت: همانطور که گفتم من سابقه کار با آقای کی‌روش را داشته‌ام اما شاید برایتان جالب باشد که بگویم نظم فعلی تیم ملی هیچ فرقی با روز اولی که با ایشان کار کردم ندارد و همان نظم و دیسیپلین در تیم ملی حاکم است.
وی در پایان گفت: سه سال به سختی کار کرده‌ام که جزوی از تیم ملی باشم. آرزوی هر بازیکنی حضور در تیم ملی است و امیدوارم با عملکردم بتوانم یکی از بازیکنانی باشم که در جام جهانی حاضر است.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8264998/اخباری-تیم-ملی-همان-نظمی-را-دارد-که-برای-اولین-بار-در-تیم-کی‌روش-دیدم

دکمه بازگشت به بالا