اخبار فضای مجازی

کری خوانی مدیر عامل استقلال

کری خوانی مدیر عامل استقلال
علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال در یک گفت‌وگوی تلویزیونی، صحبت‌های خود را با کُری‌خوانی زیرپوستی برای پرسپولیسی‌ها آغاز کرد و گفت: من، چون به عدد چهار علاقه دارم، برای بار چهارم مدیرعامل استقلال شدم. این بار خودم بمب بودم!
وی افزود: ما صحبتی داشتیم در مورد دارایی‌هایی که داریم، ولی وقتی که آمدم، برعکس چیزی بود که صحبت کرده بودیم. وضعیت خوبی نداریم. تیم استقلال یک تیم ریشه‌دار و بزرگ است. هواداران دوست دارند که تیم شرایطش خوب باشد. ما آمده‌ایم که یک باری را برداریم.
وی ادامه داد: در حساب باشگاه الان پولی نیست. البته پول‌ها برای باشگاه خرج شده است. درآمد‌هایی که آقای آجورلو انتظار داشته محقق نشده است. امروز صبح چند نامه روی میز من بود که باید به زودی پرداخت شوند. مثلا پول آقای استراماچونی زمانش گذشته است و باید پول را پرداخت کنیم. ما یک ماه سخت را پیش روی داریم، ولی نمی‌گذاریم به تیم آسیبی وارد شود.
فتح‌الله‌زاده تاکید کرد: تلاش می‌کنم تعهد به بازیکنان انجام شود و به آن‌ها این اطمینان را داده‌ام و امیدوارم بتوانیم تعهدمان را تا قبل از تعطیلات انجام دهیم.
وی ادامه داد: امروز یک جلسه با آقای سجادی (وزیر ورزش) و پولادگر (معاون وزیر) درباره مجوز حرفه‌ای داشتیم. شرایط سختی داریم. ما یک برند بزرگ هستیم و می‌خواهیم سه‍ام باشگاه رشد پیدا کند و امیدوارم در دو، سه ماه آینده سهام ما رشد خوبی پیدا کند. بعضی اوقات سلایق مدیران به هم نمی‌خورد. من خیلی در جریان جدایی آقای آجورلو نبودم و ظاهرا اختلاف سلیقه و محقق نشدن برخی مسائل موثر بوده است.
مدیرعامل استقلال اضافه کرد: ما یازده روز دیگر در سوپر جام باید بازی کنیم. بعضی دوستان مربی ما را اذیت می‌کنند. او مهمان ماست و حسی قوی به استقلال دارد. بپذیریم که درباره پنالتی‌ها خیلی در حق ما ظلم شده است.
وی تاکید کرد: ما به عنوان مدیر باید فضا را برای ساپینتو مهیا کنم. او احساسات لطیفی دارد و باید دید چه کسی اول او را اذیت کرده است. من می‌آیم جلو و از حق تیم دفاع می‌کنم. او مربی خوبی است.
وی با اشاره به بدهی‌های باشگاه استقلال گفت: ما چیزی بالغ بر دو میلیون دلار در این ۱۰ روز باید پرداخت کنیم.
فتح‌الله‌زاده اضافه کرد: به ساپینتو گفتم «شما به من بگو چه زمانی به تمرین بیایم، چون شرایط تیم حساس است.» این هفته احتمالا به تمرین می‌روم و بازیکنان را می‌بینم.
وی درباره تغییر نظر سازمان لیگ درباره میزبان سوپرجام، افزود: هنوز مکان بازی سوپر جام مشخص نیست. من به آقای حدادیان گفتم که بازی در آزادی باشد به دلیل اینکه کیفیت چمنش بهتر است. حالا قرار است تا در این رابطه مشترکا تصمیمی بگیریم.
مدیرعامل استقلال افزود: تمام تلاش ما برای قهرمانی است. ما امسال مدعی قهرمانی هستیم. برای من هم رفت و آمد خوش آیند نیست. به من فرصت بدهند، ظرف سه سال تیم را قهرمان آسیا می‌کنم تا دینم را به هواداران ادا کنم.
وی درباره سرمربی استقلال نیز گفت: بازی خوانی ساپینتو خیلی خوب است. او مربی خوب و زحمتکشی است. من از او حمایت می‌کنم. نظر او یک هافبک بازیساز است. فکر می‌کنم نظرش یک بازیکن خارجی است. بازیکنان جوانی در استقلال داریم. امسال این‌ها را حفظ می‌کنیم. اگر موقعیت ترانسفر باشد، این کار را می‌کنیم. با پول آن هم تیم را تقویت باید بکنیم.
وی درباره عملکرد مصطفی آجورلو، مدیرعامل سابق استقلال نیز گفت: به نظر من کاری که آجورلو در تبلیغات محیطی کرد، مثبت بوده است. من با آن شرکت و دوستان دیگر هم صحبت کرده‌ام. درآمد آن با پول سازمان لیگ قابل مقایسه نیست. از سازمان لیگ و فدراسیون می‌خواهم به ما در این راه کمک کنند. قرار شد چهارشنبه یا پنجشنبه با آقای قنبرزاده هم در این رابطه جلسه داشته باشیم. از هواداران می‌خواهم مثل گذشته هوای تیمشان را داشته باشند تا به قهرمانی برسیم.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8265296/کری-خوانی-مدیر-عامل-استقلال

دکمه بازگشت به بالا