اخبار فضای مجازی

حضور مادر شهیدانِ طوقانی در فدراسیون و بازدید از تمرین دختران ووشوکار

حضور مادر شهیدانِ طوقانی در فدراسیون و بازدید از تمرین
دختران ووشوکار
بانو فاطمه خشک‌پز کاشانی، مادر شهیدان محمد و سعید طوقانی صبح امروز (شنبه) و همزمان با پنجمین روز از هفته تربیت بدنی، در محل فدراسیون ووشو حضور یافت و از تمرین تیم ووشو جوانان دختر کشورمان بازدید کرد.
در جریان این بازدید که مسئولان فدراسیون نیز حضور داشتند، امیر صدیقی رئیس فدراسیون و همچنین زهرا ناطقی نایب رئیس بانوان، توضیحاتی پیرامون تمرینات ملی‌پوشان و برنامه‌های پیش‌رو از جمله اعزام به رقابت‌های جهانی را به این مادر بزرگوار ارائه کردند.
سرکار خانم فاطمه خشک‌پز کاشانی که فرزندانش محمد و سعید در سال‌های ۱۳۶۲ و ۱۳۶۳ به درجه رفیع شهادت نائل شدند، ابراز امیدواری کرد که دختران ووشوکار با دست پر از رقابت‌های جهانی به کشور بازگردند.
وی عنوان کرد: دعای خیر من به عنوان مادر دو شهید دفاع مقدس همواره بدرقه راه شما جوانان به ویژه شما دختران کشورمان است که خیلی تلاش کرده‌اید. مطمئن هستم که در این رویداد بزرگ موفق ظاهر می‌شوید و درخشان خواهید بود. هر روز شما را دعا می‌کنم تا باعث سرافرازی ایران شوید.
این مادر شهید تاکید کرد: امیدوارم که با حمایت مسئولان ورزش، اعزام با کیفیت و خوبی در راه تیم دختران ایران باشد و شما عزیزان بتوانید دست پر و همراه با افتخارآفرینی بازگردید.
در پایان تمرین تیم‌های ملی ووشو جوانان، این مادر شهید سیبی متبرک شده به دعا را به اعضای تیم هدیه داد.
علاوه بر اعضای خانواده این شهدای گرانقدر، مجید ملکی مدیرتیم‌های ملی، الهه منصوریان سرمربی و شهربانو منصوریان مربی تیم ساندا، مریم معماری سرمربی و زهرا نوری مربی بخش تالو و سمانه پناهنده سرپرست اردویی تیم در این بازدید حضور داشتند.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8265831/حضور-مادر-شهیدانِ-طوقانی-در-فدراسیون-و-بازدید-از-تمرین-دختران-ووشوکار

دکمه بازگشت به بالا