اخبار فضای مجازی

برادران فیروزپور طلایی شدند

برادران فیروزپور طلایی شدند
۲۱:۱۲ – ۰۱ آبان ۱۴۰۱ ۲۱:۱۲ – ۰۱ آبان ۱۴۰۱ کشتی آزاد زیر ۲۳ سال جهان
مسابقات رده بندی و فینال پنج وزن دوم رقابت‌های کشتی آزاد زیر ۲۳ سال جهان (امید) امشب (یکشنبه) در شهر پونت ودرا کشور اسپانیا در حال برگزاری است. 
بر همین اساس در وزن ۷۴ کیلوگرم محمدصادق فیروزپور در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر صفر آتامیرات چارلیف از ترکمنستان را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه ۶ بر ۴ عصمت جیتفجی از ترکیه را مغلوب کرد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل وادیم کوریلنکو از اوکراین با نتیجه ۴ بر صفر به برتری دست یافت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. فیروزپور در این مرحله با توجه به عدم حضور تموری برواشویلی از گرجستان به دلیل مصدومیت، پیروز شد و به دیدار فینال راه یافت. وی در این دیدار با نتیجه ۵ بر ۲ مقابل خادجی مراد گادجیف از آذربایجان به پیروزی دست یافت و صاحب مدال طلا شد.
در وزن ۹۲ کیلوگرم امیرحیسن فیروزپور در دور اول با نتیجه ۱۱ بر ۲ رضابک آیتموخان از قزاقستان را مغلوب کرد وی در دور دوم با  نتیجه ۱۱ بر ۱ ادلان ویسخانوف از فرانسه را از پیش رو برداشت و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه ۱۲ بر صفر تیویر بوال از کانادا را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. فیروزپور در این مرحله با نتیجه ۱۷ بر ۶ فیض اله آکتورک قهرمان اروپا از ترکیه را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. وی در دیدار پایانی با نتیجه ۱۰ بر صفر جاکوب کاردناس از آمریکا را شکست داد و به مدال طلا دست یافت.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8266072/برادران-فیروزپور-طلایی-شدند

دکمه بازگشت به بالا