اخبار فضای مجازی

پافشاری فتح الله زاده برای جذب مسی/ ضرب الاجل استقلال برای تسویه حساب ۱۰۰ میلیاردی

پافشاری فتح الله زاده برای جذب مسی/ ضرب الاجل استقلال برای
تسویه حساب ۱۰۰ میلیاردی
 علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال که مهمان برنامه شب‌های فوتبالی که پیشتر یک بار اعلام کرده بود در صورت امکان مسی را برای استقلال جذب می‌کند بار دیگر صحبت خود را تکرار کرد.
او اعلام کرد: اگر علی کریمی به استقلال بپیوندد که خوب است اما اهداف بزرگتری داریم. مسی؟ یک بار گفتم ۳۷ سالگی او را جذب می‌کنیم و حالا اعلام می‌کنم اگر تا آن زمان مدیرعامل استقلال بودم او را جذب می‌کنم. مگر استقلال یا پرسپولیس تیم‌های کوچکی هستند؟ ژاوی در تیم‌های قطری بازی کرد که سطح پایین‌تری نسبت به تیم‌ها ما دارند.
به درویش گفتم برویم یک گوشه و گریه کنیم
زمانی که آقای درویش را در جلسه خصوصی سازی دیدم به او گفتم بیا برویم یک گوشه گریه کنیم. قیمت‌ها و هزینه‌ها در فوتبال بسیار بالا رفته و اسپانسر‌ها کم شده است. ما باید تدبیر کنیم. برنامه‌های دراز مدت باید بگذاریم تا باشگاه آسیب نبیند.
با ۵۰۰ میلیارد ۸ مدال آورده‌ام
این بدهی‌هایی که الان هست و در مورد آن توضیح می‌دهم بخاطر این است که فردا نگویند فتح‌الله‌زاده بدهی بالا آورد. من کمپ حجازی را درست کردم که هزار میلیارد ارزش دارد و کسی چیزی نگفت، اما ۱۰ میلیارد بدهی داشتم چند بار گفتند. شما حساب کنید، سر جمع ۵۰۰ میلیارد هزینه کردم و ۸ مدال آورده‌ام، اما کسی هست با هزار میلیارد هیچ مدالی به دست نیاورده است. اگر از میزان بدهی‌ها صحبت می‌کنم نمی‌خواهم آقای آجورلو را خراب کنم، چون همه این بدهی‌ها برای ایشان نیست. آقای آجورلو هم بدهی مدیران قبلی را پرداخت کرده است.
۵۱ میلیارد استرا روز پنجشنبه ۵۳ میلیارد می‌شود
الان تقریبا بالای ۲۰۰ میلیارد بدهی داریم که برخی کمرشکن است. من برای آقای محبی ۴ روز فرصت دارم تا مبلغی حدود۳۰،۴۰ میلیارد پرداخت کنم. اگر پرداخت نکنم قرارداد آقای محبی فسخ می‌شود و باید ۶۰۰ هزار دلار هم جریمه بدهیم. این‌ها کابوس است. برای آقای استراماچونی باید ۵۱ میلیارد پول بدهیم و همینطور هم اضافه می‌شود؛ مثلا پنجشنبه می‌شود ۵۳ میلیارد. چند بازیکن دیگر هستند که اسمی نمی‌آورم تا روحیه هوادار ما به هم نریزد.
با کمک هم مشکلات را حل می‌کنیم
اما هوادار ما بداند اول با توکل به خدا و با حمایت شما همه مسائل را رفع می‌کنیم و استقلال را به آرامش می‌رسانیم. من از جمله مدیران نیستم گناه را بر گردن دیگران بیاندازم و شانه خالی کنم. با کمک همه و هیئت مدیره محترم باید مشکلات را حل کنیم، اما فرصت کمی داریم.
در دو هفته باید ۱۰۰ میلیارد پول بدهیم
اگر به وعده عمل نکنیم ضعف داریم و باید من را برکنار کنند. اما این را در نظر بگیرید ۴ روز برای ۲۰۰ میلیارد کم است. باید شبانه روز تلاش کنیم. الان باید یک مبلغی حدود ۱۰۰ میلیارد را تا دو هفته حتما پرداخت کنیم و اگر ندهیم تعلیق می‌شویم و برخی هم ممکن است منجر به کسر امتیاز شود. البته ما در‌ای اف سی مبلغی حدود ۵۰۰ هزار دلار پول داریم، اما نمی‌توانیم استفاده کنیم. اما هوادار ما این بهانه‌ها را نمی‌پذیرد و انتظار قهرمانی دارد. تمام فکر و ذکر من این است که مربی و بازیکنانم آرامش داشته باشند. برخی بی معرفت هم هستند. مثلا می‌گویند ما پول آماده داشتیم، اما الان فتح‌الله‌زاده آمده نمی‌تواند پولی پرداخت کند. اما اصلا این چنین نیست و مطمئن باشید سعی می‌کنم تا قبل از تعطیلات به بازیکنان پرداختی داشته باشم.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8266143/پافشاری-فتح-الله-زاده-برای-جذب-مسی-ضرب-الاجل-استقلال-برای-تسویه-حساب-۱۰۰-میلیاردی

دکمه بازگشت به بالا