اخبار فضای مجازی

هالند و لواندوفسکی درخشان ترین ستاره های فوتبالی/ طعنه بلیچر به پیش گویان دنیای مستطیل سبز

هالند و لواندوفسکی درخشان ترین ستاره های فوتبالی/ طعنه بلیچر
به پیش گویان دنیای مستطیل سبز
در این هفته از فوتبال اروپا گلزنی و درخشش ۲ ستاره سابق بوندس لیگا بیش از هر چیزی مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت.
ارلینگ هالند شنبه شب در بازی سیتی مقابل برایتون، ۲ گل دیدنی به ثمر رساند تا با آمار شگفت‌انگیز و خیره‌کننده ۱۷ گل با اقتدار در صدر جدول گلزنان قرار گیرد.
شب گذشته نیز در لالیگا، لواندوفسکی باز هم گلی دیدنی برای بارسلونا به ثمر رساند تا در شب کولاک شاگردان ژاوی نام خود را به عنوان گلزن و گلساز بر سر زبان‌ها بیاندازد. او نیز اکنون با ۱۲ گل با اقتدار در صدر جدول گلزنان اسپانیا قرار گرفته است.
۲ ستاره سابق بوندس لیگا که رسانه‌ها معمولا درخشش آن‌ها را به دلیل نامتوازن بودن لیگ آلمان کم‌رنگ جلوه می‌دادند حالا در انگلیس و اسپانیا آماری شگفت‌انگیز از خود به جای گذاشتند تا بالاتر از هر ستاره دیگری در تیتر رسانه‌ها قرار گیرند.
بلیچر ریپورت این موضوع را با طنز «مالیات بوندس‌لیگا» سوژه خبری خود کرد. این رسانه مطرح دنیا نوشت: ۲ ستاره‌ای که به آن‌ها گفته می‌شد نمی‌توانند خارج از آلمان گلزنی کنند، حالا گلزنان اصلی انگلیس و اسپانیا هستند.
هالند در ۱۵ بازی ۲۲ گل زده و لواندوفسکی در ۱۵ بازی، ۱۷ گل به ثمر رسانده است و این ۲ رقابتی بزرگ بر سر کفش طلای اروپا دارند.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8266183/هالند-و-لواندوفسکی-درخشان-ترین-ستاره-های-فوتبالی-طعنه-بلیچر-به-پیش-گویان-دنیای-مستطیل-سبز

دکمه بازگشت به بالا