اخبار فضای مجازی

کولاک ستاره زهردار بارسا در نشریات

کولاک ستاره زهردار بارسا در نشریات
شب گذشته در چارچوب هفته یازدهم لالیگای اسپانیا، بارسلونا نمایشی دیدنی داشت و با درخشش دمبله به برتری ۴ بر صفر رسید.
نشریه اسپورت کاتالونیا با تیتر «فستیوال و جشن دمبله» از این بازیکن تمجید کرد و نمایش ستاره مسلمان را درخشان دانست و برد بارسلونا را به پای او نوشت.
اسپورت همچنین از ۲ برد متوالی بارسلونا پس از شکست در ال‌کلاسیکو صحبت کرد و از یک «ریکاوری» بزرگ پرده برداشت.
موندو دپورتیوو نیز تیتر جالب «غلطک» را به روی جلد برد و از این صحبت کرد که تیمِ ژاوی مسیر پیروزی و درخشش را پیدا کرده و با بازیکنانی مثل دمبله، لواندوفسکی و دیگر ستاره‌ها بسیار زهردار شده است.
بارسلونا این هفته نیز مسابقه بسیار مهمی مقابل بایرن مونیخ دارد، ولی پیش از این دیدار باید تمام آرزویش به برتری نماینده چک مقابل اینتر آن هم در ایتالیا باشد. اینترمیلان در صورت گرفتن حتی یک امتیاز صعودش به مرحله بعد را قطعی خواهد کرد و بارسلونا دیگر نیازی به برد مقابل بایرن مونیخ ندارد.
در حالی که بسیار انتظار داشتند، بیلبائو با هدایت ارنستو والورده، سرمربی سابق بارسلونا برای ژاوی دردسرساز شود، ولی آبی‌اناری‌ها در خانه و آن هم در ۲۲ دقیقه ابتدایی بازی طوفان به پا کردند که باید اعتبار آن را به پای ستاره مسلمان نوشت.
دمبله در بازی دیشب بارسلونا همه‌کاره تیمِ ژاوی بود و بالاتر از لواندوفسکی که یک گل دیدنی به ثبت رساند، با اقتدار بهترین بازیکن زمین نام گرفت.
ستاره مسلمان روی هر ۴ گل بارسلونا موثر بود و توانست آمار یک گل و ۳ پاس گل را به ثبت رساند تا به سوژه بزرگ مطبوعات اسپانیا بدل شود.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8266485/کولاک-ستاره-زهردار-بارسا-در-نشریات

دکمه بازگشت به بالا