اخبار فضای مجازی

نویر به بازی برابر بارسلونا نمی‌رسد

نویر به بازی برابر بارسلونا نمی‌رسد
بایرن مونیخ چهارشنبه این هفته در پنجمین دیدار از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا باید در ورزشگاه نوکمپ به مصاف بارسلونا برود. شاگران یولیان ناگلزمان موفق شدند این تیم را در بازی رفت با نتیجه ۰-۲ شکست دهند و حالا بارسا امیدوار است که بتواند در ورزشگاه خانگی و با حضور هوادارانش از حریف انتقام بگیرند و شانس صعودشان به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان را حفظ کنند. بارسا در طول چند سال اخیر بار‌ها روبروی بایرن قرار گرفته و ناکامی در این دیدار‌ها باعث شده است که بازی چهارشنبه این هفته بیش از پیش برای آن‌ها حساس باشد.
حالا مشخص شده است که مانوئل نویر که در چند هفته اخیر به دلیل مصدومیت از ترکیب بایرن دور بوده است، در بازی این هفته هم نمی‌تواند تیمش را همراهی کند و به این ترتیب این دروازه‌بان آلمانی غایب بزرگ این بازی لقب گرفته است. از سوی دیگر، لروی سانه و لوکاس هرناندز نیز دیگر بازیکنانی هستند که با توجه به شرایط و مصدومیتی که گریبانگیرشان شده است نمی‌توانند در این بازی مقابل بارسا حضور پیدا کند.
گفته می‌شود بایرن امیدوار است که نویر در بازی برابر ماینتس بتواند بار دیگر در ترکیب تیمش حضور پیدا کند و سانه نیز در بازی هفته آینده برابر اینتر شانس بازگشت به میادین را خواهد داشت.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8266615/نویر-به-بازی-برابر-بارسلونا-نمی‌رسد

دکمه بازگشت به بالا