اخبار فضای مجازی

گرشاسبی: صحبتی درباره نکونام با ما نشده است/ فولاد نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا است

گرشاسبی: صحبتی درباره نکونام با ما نشده است/ فولاد نماینده
ایران در لیگ قهرمانان آسیا است
حمید رضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه فولاد در گفت و گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان درباره وضعیت جواد نکونام برای مربیگری در تیم ملی فوتبال اظهار کرد: مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال بیان کرده بود که با مدیران فولاد صحبت می‌کند، اما تاکنون صحبتی نکردند. البته ما گفتیم که نکونام را به تیم ملی فوتبال  نمی‌دهیم.
گرشاسبی درباره اینکه مشکل باشگاه فولاد برای حضور نکونام در تیم ملی چیست، گفت: ما برای  لیگ قهرمانان آسیا برنامه ریزی می‌کنیم. همانطور که ما نماینده ایران در آسیا هستیم، تیم ملی هم در جام جهانی نماینده کشورمان است. مسابقات لیگ برتر فوتبال تعطیل شود از نکونام برنامه آسیایی می‌گیریم تا آماده این رقابت‌ها شویم.
او درباره شایعه مذاکرات مدیران فدراسیون فوتبال با قلعه نویی برای جایگزینی با نکونام در فولاد بیان کرد: من این موضوع را نشنیدم و اصلا ربطی به فدراسیون فوتبال ندارد.  من چکاره هستم که بقیه برای باشگاه فولاد تصمیم بگیرند.
مدیرعامل باشگاه فولاد درباره نتایج ضعیف این تیم در لیگ برتر فوتبال گفت: ما تنها یک باخت داشتیم و این نشان می‌دهد که عملکردمان بد نبوده است. اگر دچار بدشانسی نمی‌شدیم و داور‌ها انصاف را رعایت می‌کردند در آن صورت ما رتبه اول و دوم جدول بودیم. اگر بتوانیم ۳ امتیاز بازی معوقه را بگیریم در بین ۴ تیم اول جدول رده بندی قرار می‌گیریم. بازیکنان ما بازی خوبی انجام می‌دهند، اما موقعیت‌های گلزنی را نتوانستند گل کنند. در بازی گذشته ۲ پنالتی صددرصد ما را نگرفتند و آفساید گرفتند.  سال قبل هم چنین اتفاقی برای ما رخ داد، اما بعد از آن  روند صعودی داشتیم و در لیگ قهرمانان آسیا به مرحله بعدی صعود کردیم. ان شا الله وضعیت تیم بهتر می‌شود.
او درباره وضعیت صدور مجوز حرفه‌ای برای باشگاه فولاد گفت:  مدارک ما برای دریافت مجوز حرفه ای کامل است  و مشکلی در این باره نداریم.   

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8266703/گرشاسبی-صحبتی-درباره-نکونام-با-ما-نشده-است-فولاد-نماینده-ایران-در-لیگ-قهرمانان-آسیا-است

دکمه بازگشت به بالا