اخبار فضای مجازی

واکنش افشاریان به وعده وزیر ورزش درباره VAR

واکنش افشاریان به وعده وزیر ورزش درباره VAR
خداداد افشاریان رئیس کمیته داوران و عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران در واکنش به سوالی درباره ادعای وزیر ورزش مبنی بر پیاده سازی VAR گفت: فردا جلسه‌ای درباره وی‌ای آر داریم و تمام طرف‌های درگیر در این مقوله را خواهیم داشت. همانطور از آن دو شرکتی که در ایران نمایندگی دارند، دعوت کرده‌ایم که فردا در جلسه باشند. بعد از اتمام جلسه به جمع بندی خواهیم رسید؛ ان شاالله در روز‌های آتی شرکت مورد نظر را انتخاب کنیم.  
او سپس به موضوع مهمی اشاره کرد و افزود: طبق توافقاتی که با طرفین (دو شرکتی که نمایندگی وی‌ای آر در ایران دارند) قرار شده تجهیزات را به ایران برسانند و به امید خدا بتوانیم داوران را در طی جام جهانی آموزش دهیم.
افشاریان درباره اینکه به نظر می‌رسد روند به خوبی در حال طی شدن است، تاکید کرد: بله آقای تاج خیلی نسبت به این موضوع مصر هستند.
اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است. امیدواریم ختم به خیر شود. واقعا نمی‌دانم چه زمانی با توجه به ساختار فنی و آموزش‌هایی که نیاز است وی‌ای آر در ایران قابل استفاده خواهد شد، ولی در حالا انجام کار‌ها هستیم تا همین هفته با شرکت مورد نظر به توافق کامل برسیم و قرارداد ببندیم.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8266835/واکنش-افشاریان-به-وعده-وزیر-ورزش-درباره-var

دکمه بازگشت به بالا