اخبار فضای مجازی

عذرخواهی رونالدو از سرمربی/ اجازه بده با تیم تمرین کنم

عذرخواهی رونالدو از سرمربی/ اجازه بده با تیم تمرین
کنم
این روز‌ها تنش بین باشگاه منچستریونایتد و ستاره پرتغالی‌اش کریستیانو رونالدو به اوج رسیده است. با وجود اینکه تنش‌ها از تابستان و با اعلام تمایل رونالدو برای جدایی آغاز شد، اما در جریان پیروزی ۲-۰ شیاطین سرخ مقابل تاتنهام، ترک کردن زودهنگام ورزشگاه توسط کریستیانو بار دیگر به بالا گرفتن تنش‌ها منجر شد. رونالدو قرار بود در وقت‌های اضافه بازی به میدان برود، ولی از دستور اریک تنهاخ، مربی یونایتد، سرپیچی کرد و به رختکن رفت.
باشگاه نیز او را یک میلیون پوند جریمه کرده و از تمرین با تیم اول نیز کنار گذاشته است. او به تنهایی در مجموعه تمرینی یونایتد تمرین می‌کند.
طبق ادعای میرر، رونالدو که می‌خواهد در بهترین فرم بدنی به جام جهانی برسد، در گفت‌وگوی خصوصی که اخیرا با تنهاخ داشت، از او عذرخواهی کرده است. او می‌داند که این ماه بسیار مهم است و در ۳۷ سالگی باید آخرین شانس خود در جام جهانی را امتحان کند. فوق ستاره پرتغالی از تن هاخ درخواست کرده تا به او اجازه تمرین با تیم را بدهد و آماده است تا در بازی‌های پیش روی یونایتد و در صورت صلاحدید او به میدان برود.
این در حالی است که گفته می‌شود باشگاه منچستریونایتد قصد دارد پس از پایان جام جهانی و در انتقالات زمستانی به شکل دوستانه با رونالدو فسخ کند تا او بتواند راهی تیمی دیگر شود.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8266849/عذرخواهی-رونالدو-از-سرمربی-اجازه-بده-با-تیم-تمرین-کنم

دکمه بازگشت به بالا