اخبار فضای مجازی

حضور مدیرعامل جدید استقلال در تمرین آبی ها/ فتح الله زاده یکم هفته از بازیکنان وقت خواست

حضور مدیرعامل جدید استقلال در تمرین آبی ها/ فتح الله زاده
یکم هفته از بازیکنان وقت خواست
علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال امروز (سه‌شنبه) در محل تمرین آبی‌پوشان حاضر شد و در جلسه‌ای با حضور ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال شرکت کرد.
پس از این جلسه، فتح‌الله‌زاده در جمع بازیکنان به صحبت پرداخت و گفت: خیلی زودتر می‌خواستم در تمرین حاضر شوم و شما را ببینم، ولی در صحبتی که با سرمربی محترم داشتم، گفتم بهتر است تمرکزتان روی بازی باشد و به همین دلیل امروز در تمرین حاضر شدم.
وی افزود: ما تیم بزرگی هستیم. شما جایی هستید که بزرگانی مثل روشن، حجازی، پورحیدری و … بوده‌اند. شما همه بازیکنان خوبی هستید. طبیعتاً برخی مطبوعات هم شیطنت‌های دارند. آقای ساپینتو به من گفت که بازیکنان خوبی دارم و همه را می‌خواهم حفظ کنم. من هم نظر ایشان را تأیید می‌کنم. یک جام و یک بازی جلوی ماست. شما 10 بازی هم کنید‌، از یاد می‌رود، ولی جام‌ها در یاد می‌ماند.
مدیرعامل باشگاه استقلال تصریح کرد: وظیفه من تأمین منابع مالی است. من خواسته‌ام که قراردادها بیاید و بررسی کنیم. یک هفته به من وقت دهید. شنیده‌ام دو پاداش طلب دارید که ان‌شاءالله آن را هم پرداخت می‌کنم. یک قرارداد اسپانسری در حال انعقاد است. از شما می‌خواهم 40 میلیون هوادار را شاد کنید. شما خوب بازی می‌کنید و بازی قبل حق‌تان بود که چهار گل بزنید. مربی بسیار خوبی دارید. ایشان بازی‌خوانی را به خوبی بلد است و فرد بادانشی است. ایشان مورد حمایت من است و فصل بعد هم در تیم ما خواهد بود. ذهن‌تان را از مسائل مالی بیرون بیاورید و تمرکزتان روی کار باشد تا در هواداران را شاد کنید.
در ادامه ساپینتو سرمربی استقلال صحبت کرد و خطاب به مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: من هم بازگشت شما را به باشگاه خوش‌آمد می‌گویم. شما تجربه زیادی دارید، باشگاه را می‌شناسید و افتخارات زیادی در این تیم کسب کرده‌اید. ما همه انرژی خود را در تمام بازی‌ها به کار می‌گیریم که ببریم. اولویت ما قهرمانی است. برای این هدف سخت کار می‌کنیم. از طرف ما هم، شما حمایت می‌شوید.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8267362/حضور-مدیرعامل-جدید-استقلال-در-تمرین-آبی-ها-فتح-الله-زاده-یکم-هفته-از-بازیکنان-وقت-خواست

دکمه بازگشت به بالا