اخبار فضای مجازی

دلیل تعویق بازگشایی نماد سرخابی ها

دلیل تعویق بازگشایی نماد سرخابی ها
حسین قربان‌زاده در مورد وضعیت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: مدیران گذشته هر دو باشگاه مدیریتی نابهنجار داشته‌اند که امروز نتیجه‌اش را در این باشگاه‌ها شاهد هستیم.
وی در مورد اینکه مدارک باشگاه استقلال در کمیته مصارف تائید نشده تا زمان بازگشایی از نماد استقلال در فرابورس به هفته آینده موکول شود، گفت: امروز آخرین مهلت بود که اسناد را ارائه کنند، ولی اسنادشان نرسیده و در حال جستجوی بخشی از اسناد هستند. اگر در جزئیات مغایرتی وجود داشته باشد به اطلاع مردم خواهد رسید، زیرا سهامداران به دلیل مالک بودند باید مطلع باشد از آنچه در باشگاه می‌گذرد.
رئیس سازمان خصوصی‌سازی در مورد اینکه هزینه کرد استقلال از آورده‌های فرابورس با مصوبات کمیته مصارف فاصله زیادی دارد، تصریح کرد: بیش از ۲۵ درصد استفاده شده برای بدهی‌های معوق و موضوع‌های اینچنینی بوده که خارج از مصوبات و توافق پیشین کمیته است که امضای مدیرعامل، معاون وزیر ورزش و من را به عنوان رئیس کمیته مصارف داشته است. در حالیکه باید در کنار پولی که مردم برای خرید سهام به عنوان افزایش سرمایه داده‌اند باشگاه باید در آمدی داشته باشد تا بیش از این از پول مردم برای بدهی‌های معوق استفاده نشود.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8267759/دلیل-تعویق-بازگشایی-نماد-سرخابی-ها

دکمه بازگشت به بالا