اخبار فضای مجازی

دبیر: سالن شهدای هفتم تیر تبدیل به یکی از مدرنترین سالن‌های جهان شده است

دبیر: سالن شهدای هفتم تیر تبدیل به یکی از مدرنترین سالن‌های
جهان شده است
جمشید خیرآبادی رئیس هیئت کشتی استان کردستان، محمدابراهیم امامی سرپرست هیئت کشتی تهران و توابع، اسماعیل حسن زاده رئیس هئیت کشتی خراسان رضوی و مسئولان هیئت کشتی استان کرمان امروز مهمان فدراسیون کشتی بودند و ضمن بازدید از امکانات کمپ تیم‌های ملی کشتی شهید حاج قاسم سلیمانی، با علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی دیدار و گفتگو کردند.
علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی ضمن خیرمقدم به مهمانان گفت: قصد ما از دعوت شما در کمپ تیم‌های ملی این بوده است که از نزدیک شاهد امکانات تمرینی ملی پوشان باشید تا در آینده برای کشتی گیران خود نظیر چنین امکاناتی را فراهم کنید و همچنین به صورت رو در رو مسائل و دغدغه‌های کشتی کشور را با شما درمیان بگذارم.
دبیر تصریح کرد: اولویت کشتی ایران مربیان سازنده در باشگاه‌ها هستند و باید برای ارتقاء سطح دانش فنی آن‌ها کلاس‌های دانش افزایی برگزار کنید.
وی ادامه داد: می‌توانید از قهرمانان سابق دعوت به مربیگری کنید و برای آموزش مربیان خود نیز از قهرمانان و مدرسان مطرح کشور استفاده ببرید.
رئیس فدراسیون کشتی گفت: اگر مربی در باشگاه توانمند باشد و هدفش ارتقاء و سازندگی کشتی باشد، قول این را می‌دهم که هم در کشتی آزاد و هم در کشتی فرنگی از این مربیان در اردو‌ها بهره ببریم تا در کنار کادر فنی تیم‌های ملی کسب تجربه کند و در ادامه با حضور در باشگاه خود تجارب و دانش فنی را به کشتی گیران انتقال دهد.
وی تصریح کرد: کار نشد ندارد و اگر تمام استان‌ها به صورت اصولی و با برنامه پیش بروند و روی مربیان خود کار کنند و بر روی استعداد‌ها سرمایه گذاری لازم را انجام دهند و زیرساخت‌های لازم را چه از نظر سخت افزاری و چه از نظر نرم افزاری فراهم کنند، قطعا می‌توانند در آینده قهرمان المپیک به کشتی دنیا معرفی کنند.
دبیر در مورد روند بازسازی کامل سالن هفت تیر تصریح کرد: این سالن قلب تپنده کشتی ایران است و به همین دلیل برای بازسازی آن سرمایه گذاری کردیم تا آن را تبدیل به یکی از مدرن‌ترین سالن‌های کشتی در دنیا کنیم.
وی ادامه داد: به دلیل اینکه برگزاری مسابقات بزرگ کشوری و بین المللی در توان برخی از استان‌ها است و برخی از استان‌ها امکانات لازم را در این زمینه ندارند، قصد داریم تا مسابقات بزرگ خود را در سالن شهدای هفتم تیر برگزار کنیم که توانایی اسکان بیش از ۵۰۰ نفر را دارد.
رئیس فدراسیون تأکید کرد: البته انتظار دارم که دیگر استان‌ها نیز تلاش کنند تا چنین ظرفیت‌هایی را در مناطق خود فراهم کنند.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8268256/دبیر-سالن-شهدای-هفتم-تیر-تبدیل-به-یکی-از-مدرنترین-سالن‌های-جهان-شده-است

دکمه بازگشت به بالا