اخبار اجتماعیاخبار ورزشی

کریمی: بازیکنان ما التماس می کردند که تعویضشان کنم

کریمی: بازیکنان ما التماس می کردند که تعویضشان کنم
در چارچوب دیدار‌های هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال امروز پنجشنبه ۵ آبان تیم‌های صنعت نفت آبادان و پیکان از ساعت ۱۷ در ورزشگاه تختی به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.
فیروز کریمی سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در پایان این دیدار، اظهار داشت: من، چون که یک قانون غیر منطقی بر مربی حاکم است که باید بیایید آمدم. چون اصلا کشش آمدن را نداشتم.
وی در واکنش به این سوال که ما در مورد تعویض‌های شما سوال داریم، گفت: هر پنج تعویض ما درخواست بازیکنان بودن، درخواست خود بازیکنان بود و التماسی بود. هر پنج بازیکن! من میدانم چه میخواهید بگویید. شش بازیکن بودند نه پنج بازیکن!
کریمی در پاسخ به این سوال که یعنی آن‌ها میگفتند که ما را تعویض کنید؟ گفت: بله شش تا بودند نه پنج بازیکن! با التماس و دلداری دادند و قوت قلب دادند ما آن‌ها را نگه داشتیم. هر پنج تا اختیاری بود. نحوه بازی که ارائه می‌شود قابل رویت است. ما بازیکنی داریم که یک حساسیتی دارد و یک جای او صدمه دیده و ما نمی‌توانیم عنوان کنیم. ما که نباید عنوان کنیم که چرا بازیکن بازی نمیکند. چرا نرفته داخل زمین؟ ضمن اینکه یک هفته تمرین می‌شود. تمرین مختص کسانی است که در تمرینات شرکت میکنند و خودشان را میتوانند در تمرین نشان دهند. طالب پایش صدمه خورده و بدنش هم نسبتا ناآمده است، اما نه برای ۱۷ تا ۱۸ دقیقه! من الان با ۹۰ کیلوگرم میتوانم ۱۸ دقیقه بازی کنم، هرکسی می‌تواند بازی کند.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8269225/کریمی-بازیکنان-ما-التماس-می-کردند-که-تعویضشان-کنم

دکمه بازگشت به بالا