اخبار فضای مجازی

الهامی: استقلال دقایق پایانی قطار پارک کرد

الهامی: استقلال دقایق پایانی قطار پارک کرد
 ساکت الهامی سرمربی تیم فوتبال هوادار بعد از شکست یک بر صفر مقابل استقلال در نشست خبری اظهار داشت:  بعد از دو هفته‌ای که نبودم آمدم به نشست. بازی خوبی از جانب هر دوتیم بود. یکی از بازی‌های با کیفیت لیگ بود. هر دو تیم موقعیت گلزنی داشتند به تیم استقلال و هوادارانش تبریک می‌گویم و به گروه داوری هم تبریک می‌گویم. یک تشکر ویژه هم باید از  افشاریان داشته باشم.  
وی افزود: برخلاف آنچه که گفته می‌شود داوری‌ها خوب است همه تیم‌ها سود برده‌اند. برخی تیم‌ها هم سود برده‌اند هم ضرر کرده‌اند. هر کس می‌خواهد بگوید ضرر کرده‌ایم باید بگوید ما بیشتر از همه ضرر کرده‌ایم. روزی هم که به هوادار آمدم می‌دانستم چه چالش سختی داریم. خیلی برایم  جذاب بود با تیمی که تازه تشکیل شده بود کار کنم. می‌خواستم خودم را در این شرایط قرار بدهم. می‌خواستیم فوتبالی را ارائه کنیم که قابل احترام باشد امروز هم فوتبال قابل احترامی ارائه کردیم. شاید من اشتباه کنم، اما نظر من همین است و فوتبال خوبی را ارائه کردیم.
سرمربی هوادار در مورد شرایط فنی بازی گفت: استقلال همیشه استقلال است. امروز با وجود اینکه امتیاز نگرفتیم، اما کیفیت‌مان خیلی از بازی‌های قبل بهتر بود. شما شک نکنید اگر این بازی در جام حذفی بود ما به این شکل بازی نمی‌کردیم. استقلال تیم خوبی است فوتبال همین است برد و باخت دارد. این رکورد‌ها هم هست اینکه می‌نویسند گربه سیاه هم وجود دارد. آن‌ها هم در این بازی ما را بردند به حریف تبریک می‌گویم. البته می‌توانستیم در این بازی حداقل مساوی بگیریم. نیمه دوم کاملا بازی در اختیار ما بود.
الهامی گفت: امیدوارم آقای ساپینتو دیگر نگوید فوتبال ایران اتوبوسی است. نیمه دوم بازی کاملا در اختیار ما بود اگر اتوبوسی هم بود استقلال در ۲۰ دقیقه آخر قطار مقابل دروازه‌اش پارک کرده بود. من کاری به تیم‌های دیگر ندارم، اما آقای ساپینتو بداند فوتبال ما این جوری نیست ما فوتبال قابل احترامی بازی می‌کنیم. ما مقابل پرسپولیس و سپاهان و تیم‌های دیگر هم همینگونه فوتبال بازی کردیم. در پیش‌فصل هم یک بازی کرده بودیم که همینگونه با استقلال بازی کرده بودیم. فوتبال همین است امروز تیم هوادار شخصیتی گرفت که مردم بتوانند برایش احترام قائل شوند. از بازیکنانم خیلی راضیم دست تک‌تک‌شان را می‌بوسم امیدوارم در تعطیلات دست به دست هم بدهیم و تیم‌مان را از این هم بهتر کنیم. هر چند جایگاه‌مان در جدول خیلی عالی نیست، اما قطعا در پایان فصل جایگاه‌مان بهتر خواهد بود. قطعا با توجه به کیفیتی که ارائه می‌کنیم بازیکنان‌مان بهتر ظاهر خواهند شد. در آینده از جوانان هوادار بیشتر خواهید شنید.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8269781/الهامی-استقلال-دقایق-پایانی-قطار-پارک-کرد

دکمه بازگشت به بالا