اخبار فضای مجازی

استقلال یک – هوادار صفر /تک گل محبی 3 امتیاز را در جیب ساپینتو گذاشت

استقلال یک – هوادار صفر /تک گل محبی 3 امتیاز را در جیب
ساپینتو گذاشت
تیم های فوتبال استقلال و هوادار امروز در چارچوب رقابت های هفته یازدهم لیگ برتر در ورزشگاه پاس قوامین  به مصاف هم رفتند. 
ترکیب دو تیم
ترکیب هوادار:
میلاد فراهانی، امیرحسین پورمحمد، فریبرز گرامی، عزت‌الله پورقاز، صایب محبی، بابک مرادی، داریوش شجاعیان، نیما انتظاری، سیدمحمد میری، فرزاد جعفری، محمد چهارمحالیسرمربی: ساکت الهامی
ترکیب استقلال:
سید حسین حسینی، عارف غلامی، رافائل سیلوا، کوین یامگا، جعفر سلمانی، روزبه چشمی، آرش رضاوند، سعید مهری، مهدی قایدی، محمد محبی و ارسلان مطهریسرمربی: ریکاردو ساپینتو
دقایق حساس بازی 
نیمه نخست 
بازی با سوت داور آغاز شد.
دقیقه ۹ (گل استقلال ): روی ضربه سر عارف غلامی، ارسلان مطهری در زمین هوادار صاحب توپ شد و پس از چند متر پیش روی، توپ را در اختیار محمد محبی قرار داد. با وجود اینکه وینگر بوشهری در گوشه محوطه جریمه و در زاویه بسته قرار داشت، با شلیکی محکم و دیدنی، توپ را به گوشه دروازه فرستاد و گل نخست استقلال را به ثمر رساند.

دقیقه ۲۰: روی یک ضدحمله سریع، بازیکنان استقلال صاحب یک فرصت بسیار خوب شدند. مهدی قایدی با سرعت وارد محوطه جریمه شد و در شرایطی که محبی را روی دست خودش داشت، ترجیح داد ضربه اش را به سمت دروازه بزند که شوت نه چندان محکم او به مرکز دروازه را میلاد فراهانی به راحتی مهار کرد.
دقیقه ۳۴: روی اشتباه مدافع هوادار، ارسلان مطهری در موقعیت تک به تک با فراهانی قرار گرفت، اما ضربه بازیکن استقلال با برخورد به پای گلر هوادار دفع شد.
نیمه نخست این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود آبی پوشان استقلال به پایان رسید.
پس از سوت پایان بازی در نیمه اول، ساپینتو منتظر خروج تیم داوری از زمین شد و سپس به داور مسابقه اعتراض کرد.

نیمه دوم
دقیقه ۵۳: حرکت خوب بازیکنان هوادار از راست با شوت محکم محمدجواد محمدی همراه شد که سیدحسین حسینی با واکنشی دیدنی، توپ را دفع کرد.
دقیقه ۵۵: استقلال صاحب یک ضربه کاشته شد که شوت سعید مهری با فاصله زیادی از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۵۷: روی یک پاس در عمق، مهدی قایدی صاحب توپ شد و فراهانی که برای دفع توپ از دروازه خارج شده بود را جا گذاشت، اما توپ به سمت پرچم کرنر رفت. فراهانی برای گرفتن توپ مجددا به سمت قایدی رفت که باز هم وینگر بوشهری او را جا گذاشت و از همانجا ضربه اش را به سمت دروازه زد که توپ به تیرک دروازه برخورد کرد.
دقیقه ۵۸: مهدی قایدی با یک ارسال دیدنی، محبی را صاحب توپ کرد که ضربه سر او را میلاد فراهانی به خوبی مهار کرد.
دقیقه ۵۹: بابک مرادی با شوتی از راه دور شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد که ضربه او با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۶۸: یک ارسال از سمت راست به روی دروازه استقلال؛ با ضربه سر محمدجواد محمدی همراه شد که حسینی توپ را به راحتی مهار کرد.
دقیقه ۸۰: ارسال یامگا از راست را فراهانی دور کرد و توپ روی خط محوطه جریمه به میرزایی رسید و ضربه این بازیکن در حالت نامتعادل، از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۸۷: کوین یامگا که پس از ورود صالح حردانی یک خط جلوتر رفته بود، درون محوطخ جریمه با شوتی محکم دروازه هوادار را تهدید کرد که فراهانی با واکنشی به موقع توپ را راهی کرنر کرد.
دقیقه ۹۰: حرکت خوب شهباززاده و پاس زمینی او در محوطه جریمه هوادار، به یامگا رسید، ولی ضربه بغل پای او بد زده شد و فراهانی آن را پیش از خروج از زمین در اختیار گرفت.
در پایان دیدار تیم های استقلال تهران برابر هوادار با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان ساپینتو به پایان رسید.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8269678/استقلال-یک-هوادار-صفر-تک-گل-محبی-3-امتیاز-را-در-جیب-ساپینتو-گذاشت

دکمه بازگشت به بالا