اخبار فضای مجازی

معصومی زاده: هیچ استرسی در مقابل آمریکا نداریم

معصومی زاده: هیچ استرسی در مقابل آمریکا نداریم
محمد معصومی زاده، بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: اردوی بسیار خوبی در جزیره‌ی کیش برگزار شد و توانستیم به نحو احسن از شرایط و امکانات موجود در آن منطقه استفاده کنیم. امروز آخرین تمرین تاکتیکی را در‌ مرکز ملی انجام دادیم و هماهنگی های مورد نظر کادر فنی را برای شرایط مسابقه مرور کردیم. امروز انشالله عازم کشور امارات هستیم و امیدوارم با کسب نتیجه‌ی مناسب به کشور بازگشته و دل مردم میهن عزیزمان را شاد کنیم.
وی عنوان کرد: جوان گرایی در دستور کار کمیته‌ی فوتبال ساحلی و کادر فنی تیم ملی قرار گرفته است و به عینه از نزدیک شاهد پوس اندازی در تیم ملی فوتبال ساحلی هستیم؛ می توان گفت جوان بی تجربه در تیم ملی نداریم، همه‌ی بازیکنان حداقل بیش از یک یا دو تورنمنت خارجی را تجربه کرده اند و بازیکنان فقط از لحاظ سابقه با هم تفاوت دارند؛ تلفیق و ترکیب حال حاضر بازیکنان جوان و با سابقه باعث پیشرفت، انگیزه و رشد ما بازیکنان جوان شده است.
وی در پایان گفت: مسابقات بین قاره ای همیشه با کیفیت بوده و بهترین تیم های هر قاره در این مسابقات شرکت می کنند؛ خوشبختانه باید عنوان کنم هیچ گونه استرسی برای رویارویی با تیم آمریکا نداریم زیرا پیش تر نتایج خوبی در مقابل این تیم گرفته ایم؛ تمامی بازیکنان حساسیت ویژه‌ی این مسابقه برای ملت عزیزمان را درک می‌کنند و تمامی توان خود را انشاله به کار خواهیم گرفت.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8271207/معصومی-زاده-هیچ-استرسی-در-مقابل-آمریکا-نداریم

دکمه بازگشت به بالا