اخبار فضای مجازی

دلیل بازگشت استراماچونی به ایتالیا/ قطر در قلب سرمربی سابق استقلال!

دلیل بازگشت استراماچونی به ایتالیا/ قطر در قلب سرمربی سابق
استقلال!
آندره آ استراماچونی سرمربی اسبق استقلال بعد یک سال و نیم حضور در لیگ ستارگان قطر از الغرافه به صورت توافقی جدا شد.استراماچونی در مصاحبه با شبکه «رای اسپورت» ایتالیا در زمینه نتیجه گیری با الغرافه تا ایام فیفا در این فصل، گفت: خیلی خوب، ما فقط ۴ امتیاز با صدر فاصله داریم؛ برای ما این نتیجه بسیار مهم است، چون فصل گذشته را با فاصله زیاد با رتبه اول السد به پایان رساندیم.
وی ادامه داد: در روز‌های اخیر اعلام شد که قطر میزبان جام ملت‌های آسیا در سال ۲۰۲۳ نیز خواهد بود و به همین دلیل لیگ ستارگان با یک توقف اجباری دیگر مواجه خواهد شد.
سرمربی سابق استقلال در واکنش به سوال خبرنگار ایتالیا که آیا این توقف‌های زیاد لیگ باعث جدایی ات از الغرافه شد؟ گفت: این جنبه‌ای است که به شدت بر تصمیم بازگشت به ایتالیا بلافاصله پس از جام جهانی تأثیر می‌گذارد.
استراماچونی درباره تجربه اش در قطر، گفت: تجربه‌ای عالی بود. صعود به لیگ قهرمانان آسیا با الغرافه و بازی در فینال جام امیر تجربه خوبی بود. بسیار خوشحالم و از رئیس باشگاه، بازیکنان، کادرفنی و مدیریت الغرافه تشکر می‌کنم که به من فرصت دادند.
استراماچونی در واکنش به سوال آیا خاطره‌ای ماندگار از قطر دارید؟ گفت: دخترم لیزا اینجا به دنیا آمد، این مکان همیشه در قلب من خواهد بود.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8272112/دلیل-بازگشت-استراماچونی-به-ایتالیا-قطر-در-قلب-سرمربی-سابق-استقلال

دکمه بازگشت به بالا