اخبار فضای مجازی

علی کریمی پس از مدت‌ها دوری به تیم ملی دعوت شد

علی کریمی پس از مدت‌ها دوری به تیم ملی دعوت شد
تمرینات تیم ملی فوتبال ایران در حالی اکنون با حضور بازیکنان داخلی برگزار می‌شود که حدود ۱۰ روز مانده به نخستین مسابقه جام جهانی ۲۰۲۲ لژیونر‌ها نیز به اردو اضافه خواهند شد و کارلوس کی‌روش نفرات مدنظرش را مشخص کرده و این موضوع را به باشگاه‌های خارجی نیز عنوان نموده است.
سید مجید حسینی و علی کریمی، دو بازیکن ایرانی شاغل در سوپر لیگ ترکیه، بنابر اعلام باشگاه کایسری اسپور به تیم ملی دعوت شده‌اند و باید در اردوی ماقبل جام جهانی در کنار شاگردان کی‌روش حضور پیدا کنند و این باشگاه برای این دو بازیکن خود آرزوی موفقیت کرده است.
بنابر اعلام باشگاه کایسری اسپور، حسینی و کریمی جزو گزینه‌های حضور در جام جهانی قطر هستند و باید از روز نوزدهم تا بیست و پنجم آبان‌ماه در تمرینات تیم ملی ایران که در دوحه برگزار می‌شود، شرکت کنند.
حسینی که در ۱۰ مسابقه این فصل سوپر لیگ ترکیه حضور ثابت در ترکیب کایسری اسپور داشته و در یک مسابقه جام حذفی نیز یک گل به ثمر رسانده، مثل همیشه در اردو‌های تیم ملی شرکت می‌کند و یکی از گزینه‌های جدی قرار گرفتن در لیست نهایی ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ محسوب می‌شود.
علی کریمی نیز که پس از مدت‌ها دوری دوباره به اردوی تیم ملی ایران دعوت شده، در این فصل پنج بار در سوپر لیگ و یک بار در جام حذفی به میدان رفته که در دیدار اخیرشان نیز حضور ۷۳ دقیقه مقابل آدانا دمیراسپور داشت.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8273051/علی-کریمی-پس-از-مدت‌ها-دوری-به-تیم-ملی-دعوت-شد

دکمه بازگشت به بالا