اخبار فضای مجازی

عزم جزم علیرضا دبیر برای معرفی مقصران اتفاق تلخ رقابت‌های جهانی

عزم جزم علیرضا دبیر برای معرفی مقصران اتفاق تلخ رقابت‌های
جهانی
جلسه‌ی کمیته انضباطی به منظور رسیدگی به تخلف صورت گرفته در رقابت‌های کشتی آزاد زیر ۲۳ سال جهان با حضور علیرضا دبیر رئیس، ابراهیم مهربان دبیر و سایر مسئولان فدراسیون، اعضای کمیته انضباطی و نمایندگان وزارت ورزش و جوانان، محسن کاوه مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد، سجاد غلامی ملی پوش وزن ۸۶ کیلوگرم در این مسابقات، امید قاسمی پزشکیار و هادی عباسی مطلق مسئول تدارکات تیم اعزامی برگزار شد. 
علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی با تشکر از کمیته انضباطی به دلیل دعوت از تمامی طرفین این اتفاق گفت: اولین چیزی که از شما می‌خواهم این است که در تصمیمات خود خدا را درنظر بگیرید و مقصر یا مقصران را معرفی نمایید. 
وی ادامه داد: بعنوان رئیس فدراسیون کشتی نمی‌خواهم در تصمیمات این جلسه دخالتی داشته باشم تا حرف و حدیثی باقی نماند، اما این حق مردم است و باید بدانند که مقصر یا مقصران بی تدبیری و اشتباه صورت گرفته و در نهایت گرفتن قهرمانی از تیم ایران چه کسانی بوده اند. 
دبیر تصریح کرد: تمامی جوانب ماجرا را بررسی کنید و پس از آن تصمیم گیری کنید تا حقی از کسی یا کسانی ضایع نشود.
پس از آن رئیس فدراسیون کشتی جلسه را ترک کرد. 
فاطمه زرین ماه رئیس کمیته انضباطی در مورد تصمیم گرفته شده در این جلسه گفت: صحبت‌های تمامی کسانی که به این جلسه دعوت شده بودند استماع شد، همچنین با توجه به عدم حضور پژمان درستکار سرمربی تیم ملی کشتی آزاد و علی روحی سرپرست تیم ملی کشتی آزاد امید، در ایران، صحبت‌های ایشان نیز به صورت تلفنی شنیده شد و بررسی‌های لازم صورت گرفت. 
وی ادامه داد: البته فیلم لحظه سرم زدن به آقای غلامی توسط یکی از اعضای اتحادیه قرار بود برای رئیس فدراسیون کشتی ارسال گردد که باید آن فیلم هم توسط کمیته انضباطی بررسی شود. 
زرین ماه  تصریح کرد: رأی کمیته انضباطی با توجه به نیاز به دیدن فیلم مربوطه، گزارش فدراسیون پزشکی ورزشی و حضور نماینده این فدراسیون در جلسه و همچنین لزوم استعلام از اتحادیه جهانی کشتی و مشاهده گزارش نماینده حراست ورزش و جوانان صادر نشد و مقرر گردید گزارشات مورد نیاز تا ۱۰ روز کاری آینده، اخذ و پس از آن، این جلسه مجددا با حضور تمامی نفرات دعوت شده به همراه غایبین در این جلسه برگزار شود.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8273003/عزم-جزم-علیرضا-دبیر-برای-معرفی-مقصران-اتفاق-تلخ-رقابت‌های-جهانی

دکمه بازگشت به بالا