اخبار اجتماعیاخبار ورزشی

شوک بیرانوند به کی روش

شوک بیرانوند به کی روش
سرمربی تیم ملی در ادامه تمرینات این تیم که با غیبت پرشمار ستاره‌ها همراه است، امروز برنامه پرفشاری را دنبال کرده است.
در جریان یکی از آیتم‌ها که اختصاص به شوتزنی و در ادامه ارسال از کناره‌ها داشت، علیرضا بیرانوند با برخورد شدیدی مواجه شد که باعث شد تا سرمربی تیم ملی بلافاصله تمرین را قطع کرده و از کادرپزشکی بخواهد هرچه زودتر به وضعیت سر گلر شماره یک تیمش بپردازند.
بیرانوند که در زمان ارسال از کناره‌ها به دنبال این بود تا ارسال زمینی بازیکن را قبل از ضربه زدن مهاجم در اختیار بگیرد، با دخالت امین حزباوی هافبک فولاد مواجه شد.
حزباوی که قصد داشت ضربه خود را به سمت دروازه بزند، با توجه به خروج بیرانوند پایش به سر گلر برخورد کرد که فریاد او را در پی داشت. در ادامه در شرایطی که بیرانوند از درد به خود می‌پیچید روی زمین افتاد. کادرپزشکی بلافاصله با دستور کارلوس کی‌روش به سمت گلر تیم ملی رفتند و وضعیت او را مورد بررسی قرار دادند.

بعد از دقایقی کوتاه، بیرانوند با نظر کادرپزشکی اعلام کرد مشکلی از این بابت ندارد و در شرایطی که به سمت پشت دروازه مشایعت می‌شد، با واکنش جالب حزباوی روبرو شد. هافبک تیم جوانان که با نظر کارلوس کی‌روش در تمرین بزرگسالان حاضر شده، روی زمین زانو زد و از بیرانوند بابت این برخورد ناخواسته عذرخواهی ویژه‌ای داشت که با تمجید سرمربی پرتغالی نیز همراه شد و بیرانوند نیز با کشیدن دست روی سر این بازیکن جوان، عذرخواهی او را پذیرفت.
بیرانوند که به صورت چرخشی در کنار اخباری و پیام نیازمند کار تمرینی را دنبال می‌کرد، در این فاصله فرصت کرد تا بعد از این مصدومیت ریکاوری داشته باشد و بار دیگر بعد از دقایقی به تمرین اضافه شد و کار را دنبال کرد.
نکته جالب توجه اینکه او بار دیگر در بازگشت به تمرین با برخورد ناخواسته دیگری از ناحیه سر مواجه شد، اما اینبار ضربه به شدتی نبود که او کار را نیمه کاره بگذارد و البته شاید نیز نمی‌خواست در فاصله کوتاه باقی مانده تا جام‌جهانی قطر نگرانی بزرگی را شکل دهد.
بعد از سوت پایان تمرین، اما بیرانوند روی چمن منتهی به دروازه دراز کشید و در شرایطی که دستش روی سرش بود تقاضای حضور پزشک را کرد تا بار دیگری این نگرانی شکل گیرد که وضعیت او وخیم باشد. پزشک تیم ملی بعد از بررسی وضعیت او و چند آزمایش سرپایی برای اینکه وضعیت آگاهی و هوش او را بسنجد، صورت داد.در نهایت بیرانوند با همراهی چند تن از اعضای تیم و همچنین کادرپزشکی محل تمرین را ترک کرد و صحبت‌های او با اطرافیان نشان می‌دهد که مشکل تا حد زیادی برطرف شده و جای نگرانی نیست.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8273744/شوک-بیرانوند-به-کی-روش

دکمه بازگشت به بالا