اخبار فضای مجازی

رنگرز: میدان دادن به فرنگی کاران جوان هدف اصلی ما در جام جهانی است

رنگرز: میدان دادن به فرنگی کاران جوان هدف اصلی ما در جام
جهانی است
حسن رنگرز سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در آستانه رقابت‌های جام جهانی گفت: تیم ملی کشتی فرنگی ایران با هدف میدان دادن به جوانان و پشتوانه سازی راهی آذربایجان محل برگزاری مسابقات جام جهانی شده است و به هیچ عنوان دنبال نتیجه گیری نیستیم. 
وی تصریح کرد: قصد ما فرصت دادن به نفرات پشتوانه است تا بتوانیم آن‌ها را در یک تورنمنت معتبر محک بزنیم تا سال آینده که میزبان رقابت‌های جام جهانی هستیم با تمام ظرفیت فنی خود در مسابقات حضور داشته باشیم. 
قهرمان جهان درباره آخرین وضعیت فرنگی کاران گفت: بچه‌ها در حال حاضر شرایط بسیار خوبی دارند و ۶ مدال آور مسابقات امید‌های جهان در ترکیب تیم ملی هستند. در این دوره از رقابت‌ها با میانگین سنی ۲۱ سال به میدان می‌رویم. این کشتی گیران سرمایه‌های کشتی فرنگی هستند که می‌توانیم سال‌های سال از وجود آن‌ها استفاده کنیم. 
رنگرز درباره حریفان اصلی ایران در مسابقات جام جهانی، اظهار داشت: تیم‌های حاضر با نفرات اصلی در مسابقات شرکت کردند و همه خوب هستند. روز شنبه اولین دیدار ما با ترکیه است و از مردم ایران می‌خواهم که ما را دعا کنند تا جوانان بتوانند در این رقابت‌ها خوش بدرخشند. 
تیم کشورمان در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ با تیم‌های ترکیه و قرقیزستان همگروه است که تیم ایران در نخستین دیدار از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۱۴ آبان ماه به مصاف تیم ترکیه می‌رود. 
دومین دیدار تیم ایران نیز ساعت ۱۷ روز شنبه با تیم قرقیزستان برگزار می‌شود. 
رقابت‌های رده بندی و فینال این مسابقات نیز به ترتیب ساعت ۱۷ و ۱۸:۳۰ روز یکشنبه ۱۵ آبان ماه برگزار می‌شود.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8274835/رنگرز-میدان-دادن-به-فرنگی-کاران-جوان-هدف-اصلی-ما-در-جام-جهانی-است

دکمه بازگشت به بالا