اخبار اجتماعیاخبار ورزشی

علوی:بازی برابر نیکاراگوئه آخرین رقابت تیم ملی در ایران خواهد بود

علوی:بازی برابر نیکاراگوئه آخرین رقابت تیم ملی در ایران
خواهد بود
امیر مهدی علوی مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال کشورمان در مورد آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال کشورمان در فاصله ۱۵ روز مانده به جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر گفت: صدا و سیما ملی برنامه‌های خوبی در جهت حمایت از تیم ملی ساخته و پخش کرده و در نهایت امیدواریم به برنامه‌ریزی‌های بهتر و هم‌افزایی در جهت حمایت از تیم ملی فوتبال کشورمان کمک کند. با توجه به اتمام سوپرجام همه مباحث در مورد تیم ملی است امروز هم برنامه‌های مرتبط با تیم ملی در مرکز ملی فوتبال آغاز خواهد شد و حدود ساعت ۹ بازیکنان به ساختمان پک در مرکز ملی فوتبال مراجعه کردند.
وی افزود: دیدار با تیم ملی نیکاراگوئه شب پنج‌شنبه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد این آخرین مسابقه‌ای است که تیم ملی در تهران انجام می‌دهد ساعت شانزده و سی دقیقه ۲۳ آبان نیز تیم ملی تهران را به مقصد دوحه با پرواز چارتر ترک خواهد کرد. ۲۵ نیز دیدار دوستانه‌ای را با تونس پشت در‌های بسته و بدون حضور رسانه‌ها برگزار می‌کند. امیدوارم در این دو مسابقه کادر فنی تیم ملی به آنچه مدنظر دارد به اهداف فنی‌اش برسد.
مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه آیا خبرنگاران در این دو بازی دوستانه در ورزشگاه حضور ندارند، توضیح داد: برای بازی با تونس هیچ خبرنگاری در ورزشگاه حضور ندارد، اما برای بازی با نیکاراگوئه در خدمت رسانه‌های محترم خواهیم بود.
علوی عنوان کرد:‌در خصوص مراسم منتهی به عزیمت تیم ملی به قطر دو مبحث پیش‌بینی شده بود مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی و بدرقه. با توجه به محدودیت زمانی و برنامه‌های فشرده تیم ملی این دو مراسم در یک مراسم جمع شد و ان‌شاءالله سه‌شنبه شب هم از پیراهن تیم ملی رونمایی می‌شود و هم مراسم بدرقه انجام خواهد شد. در مورد زمان و مکان این مراسم به زودی اطلاع‌رسانی رسمی خواهیم داشت. در این مراسم در خدمت جمعی از اهالی فوتبال، پیشکسوتان ارزنده، همکاران‌مان در رسانه‌های گروهی، وزیر ورزش و سایر عزیزان خواهیم بود.
وی در خصوص مباحث مطرح شده نسبت به شایعه حذف تیم ملی از جام‌جهانی عنوان کرد: از همان روز اول در این زمینه اطلاع‌رسانی داشتیم و فدراسیون فوتبال قویاً این شایعات را تکذیب کرد این موضوع از توئیت یک خبرنگار ایتالیایی که خیلی دوست داشت کشورش در این جام باشد آغاز شد، اما ایتالیا در این تورنمنت نیست جالب اینجاست گابریله گراوینا رئیس فدارسیون فوتبال ایتالیا ۲۹ اردیبهشت در مصاحبه‌ای اعلام کرد حضور، بازگشت و شانس تیم ملی ما برای رقابت در جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر صفر است ، اما ظاهراً آن خبرنگار ایتالیای حرف رئیس فدراسیون‌شان را جدی نگرفته بود.
مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال تأکید کرد: خولیو مولا که خبرنگار رسانه کالچومرکاتو است این توئیت را حدود دو هفته قبل منتشر کرد و گفت:‌ایتالیا به جام‌جهانی بازمی‌گردد که همان زمان موضوع را رسماً تکذیب کردیم. البته مسیر‌های مختلفی را طی کرده و برخی مواقع جریان‌سازی‌هایی در این زمینه صورت گرفت، اما روز گذشته دیدید رئیس فیفا به صورت رسمی این بحث را تکذیب کرد او بدون اشاره به نام تیمی عنوان کرد مباحثی که در این حوزه‌ها مطرح می‌شود فاقد اهمیت و عاری از واقعیت است.
علوی در گفتگو با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران، خصوص اینکه خیلی‌ها می‌گویند نسل فعلی تیم ملی می‌تواند از گروهش در جام‌جهانی صعود کند توضیح داد: آنچه در دل همه ایرانی‌های عزیز است در قلب کادر فنی و بازیکنان تیم ملی هم است امیدواریم روز‌های خوبی پیش‌رو داشته باشیم. در سالیان دور و نزدیک روز‌هایی داشتیم که تیم ملی که روی کاغذ کسی برای تیم ملی شانس برد قائل نبود، اما خوشحالی ناشی از یک برد همگانی و باعث شادی کل کشور شد. امیدواریم نهایت تلاش، کوشش و انگیزه‌ای که اکنون در تیم ملی دیده می‌شود در میدان دوحه هم نقش ببندد تا از همان جا که فرسنگ‌ها دور است تا قلب، روح و جان مردم شاد شود.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8275573/علویبازی-برابر-نیکاراگوئه-آخرین-رقابت-تیم-ملی-در-ایران-خواهد-بود

دکمه بازگشت به بالا