اخبار اجتماعیاخبار ورزشی

حضور در تورنمنت ها باعث ارتقای جایگاه شمشیربازان می شود

حضور در تورنمنت ها باعث ارتقای جایگاه شمشیربازان می
شود
۱۳:۱۵ – ۱۴ آبان ۱۴۰۱ ۱۳:۱۵ – ۱۴ آبان ۱۴۰۱ سرمربی تیم ملی سابر: امین قربانی سرمربی تیم ملی سابر درباره شرایط شمشیربازان قبل از حضور در جام جهانی الجزایر اظهار کرد: پس از بازی‌های کشورهای اسلامی و حضور در مسابقات بین‌المللی سطح لایت اصفهان به دلیل فصل سختی که ورزشکاران  سپری کرده بودند مدتی را به آن‌ها استراحت دادیم تا با شرایط روحی و ذهنی بهتری وارد اردوها شوند. با توجه به در پیش بودن مسابقات الجزایر دوباره  تمرینات‌مان را استارت زده‌ایم.
او افزود: ورزشکاران صبح‌ها تمرین بدنسازی انجام می‌دادند و عصرها هم به تمرین تکنیکی و تاکتیکی شمشیربازی اختصاص دارد و این مسئله منجر شده تا شدت تمرینات بیش از حد بالا باشد. در مجموع شرایط کلی تیم ملی خوب است. بازیکنان آمادگی به نسبت خوبی دارند اما مطمئنم رفته رفته به شرایط مطلوبی که ما مدنظر داریم نزدیک و نزدیک‌تر خواهد شد.
سرمربی تیم ملی سابر گفت:  ما با فشردگی تقویم  مسابقات فدراسیون جهانی مواجه هستیم. همچنین در نیمه نخست و نیمه دوم سال باید در رقابت‌های متعددی حضور داشته باشیم. پس از مسابقات الجزایر باید در رقابت‌های فرانسه، تونس، ایتالیا و لهستان شرکت کنیم. به هر حال  با کسب نتایج خوب در این تورنمنت‌ها می‌توانیم شاهد ارتقای جایگاه ورزشکاران در رنکینگ فدراسیون جهانی باشیم و جدا از آن هم سطح فنی شمشیربازان برای بازی‌های آسیایی و گزینشی المپیک به ثبات بهتری برسد.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8275745/حضور-در-تورنمنت-ها-باعث-ارتقای-جایگاه-شمشیربازان-می-شود

دکمه بازگشت به بالا