اخبار فضای مجازی

ام باپه در جام جهانی حاضر خواهد بود

ام باپه در جام جهانی حاضر خواهد بود
تیم فوتبال پاری سن ژرمن عصر امروز و در غیاب لیونل مسی ۱-۲ در خانه لوریان به برتری دست یافت. اما کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی این تیم در دقیقه ۸۵ تعویض شد و به نظر می‌رسید شرایط این بازیکن در آستانه شروع جام جهانی چندان خوب نیست. اما کریستوف گالتیه، سرمربی جدید پی‌اس‌جی، مدعی شد شرایط امباپه خوب بوده و این بازیکن درگیر مصدومیت جدیدی برابر لوریان نشده است.
کریستوف گالتیه گفت: “هم بازیکنان پاری سن ژرمن بابت تعدد مسابقات و تقویه شلوغ هفته‌های اخیر برای این دیدار خسته بودند و هم امروز در ورزشگاه دشواری برابر لوریان به میدان رفتیم. همین این دو عامل موید آن است که چرا اشتباهات فنی زیادی در این دیدار از سوی وجود داشته است و پاری سن ژرمن در نیمه دوم متزلزل ظاهر شد. نیمار همیشه در خدمت تیم بازی می‌کند و این شاید بهترین نیماری باشد که در سال‌های اخیر پی‌اس‌جی دیده ایم.
ترس بازیکنان بزرگ از مصدومیت پیش از جام جهانی؟ به طور خودکار، زمانی که بازیکنان می‌شنوند یکی مصدوم شده و در جام جهانی بازی نمی‌کند، این موضوع در ذهن‌شان زنده می‌شود. اما مشکلی از این بابت در ترکیب ما وجود ندارد.
تعویض شدن کیلیان امباپه در دقیقه ۸۵؟ مشکل خاصی رخ نداد و مسئله امباپه جدی نبود. او در این دیدار به شدت تلاش کرده و در جریان مسابقه تحت فشار زیادی قرار داشت. کیلیان امباپه در اواخر بازی خسته شده بود و به این نتیجه رسیدیم که بهتر است که او زمین را پیش از سوت پایان ترک کند. ”

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8276888/ام-باپه-در-جام-جهانی-حاضر-خواهد-بود

دکمه بازگشت به بالا