اخبار فضای مجازی

درخواست روادید اعضای تیم ملی بوکس جوانان رد شد

درخواست روادید اعضای تیم ملی بوکس جوانان رد شد
در حالی که مسابقات بوکس قهرمانی جوانان جهان ۲۰۲۲ از روز ۲۴ آبان ماه تا پنجم آذر ماه به میزبانی اسپانیا و در شهر آلیکانته برگزار خواهد شد، امروز (دوشنبه – ۱۴ آبان ماه) درخواست رویداد اعضای تیم ملی کشورمان برای حضور در این مسابقات با کارشکنی سفارت اسپانیا مورد قبول واقع نشد.
حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس با اشاره به این موضوع گفت: از مدت‌ها قبل با توجه به دعوت‌نامه حضور در مسابقات جهانی جوانان، اقدامات لازم جهت صدور روادید را انجام داده بودیم، اما متأسفانه امروز با کارشکنی سفارت اسپانیا درخواست ویزای تمامی اعضای تیم جوانان و کادر فنی رد شد. این در حالی است که اقدامات لازم در این خصوص را در زمان مقرر انجام داده بودیم و حتی رزرو هتل محل اقامت و تأمین منابع ریالی و ارزی نیز صورت گرفته بود.
وی افزود: ما با توجه به تأخیر صورت گرفته در صدور ویزا، از وزارت امور خارجه نیز پیگیر این موضوع شدیم، اما با این حال امروز بدون هیچ دلیلی درخواست روادید اعضای تیم کشورمان برای حضور در مسابقات رد شد.
ثوری تأکید کرد: این موضوع را به‌صورت مکتوب با فدراسیون جهانی بوکس مطرح و همچنین مراتب اعتراض خود را به سفارت سپانیا اعلام کردیم. در فرصت باقیمانده نیز مجدداً درخواست روادید خواهیم داشت و امیدوارم این بار روادید ملی‌پوشان کشورمان صادر شود.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8277791/درخواست-روادید-اعضای-تیم-ملی-بوکس-جوانان-رد-شد

دکمه بازگشت به بالا