اخبار فضای مجازی

پیروزی‌های ایران در روز نخست/ اعلام برنامه روز دوم رقابت‌ها

پیروزی‌های ایران در روز نخست/ اعلام برنامه روز دوم
رقابت‌ها
تور آزاد والیبال ساحلی آسیا از امروز (دوشنبه ۱۶ آبان) در بندرعباس آغاز شدد و تا ۲۰ آبان ادامه خواهد داشت. در روز نخست مسابقات، تیم‌های ایرانی، ۲ پیروزی شیرین مقابل تیم‌های هند و استرالیا به دست آوردند.
تیم ایران یک با حضور عبدالحامد میرزاعلی و آرش وکیلی در دیداری آسان هند را شکست داد و تیم ایران سه (سینا شوکتی و عباس پورعسگری) در حالی که ست نخست را به استرالیا یک (توماس هاجز و زاکری شوبرت) واگذار کرده بود در ۲ ست بعدی با ارائه نمایشی دیدنی از سد قهرمان آسیا گذشت.
نتایج کامل دیدار‌های امروز به شرح زیر است:
ژاپن یک (یوشومی هاسه گاوا و ماساتو کروساکا) ۲ – استرالیا دو (سولومان بوشبی و جیمز تاکن) صفر (۲۳ بر ۲۱ و ۲۱ بر ۱۶)
ایران یک (عبدالحامد میرزاعلی و آرش وکیلی) ۲ – هند (نارش تامپرا و کریشنا راجو مودونوری) صفر (۲۱ بر ۱۳ و ۲۱ بر ۱۰)
تایلند یک (سورین جونگ کلانگ و بانلو ناکپراک هنگ) ۲ – ایران چهار (ضرغام منصوری و حبیب ناصری) صفر (۲۱ بر ۹ و ۲۱ بر ۱۹)
استرالیا یک (توماس هاجز و زاکری شوبرت) یک – ایران سه (سینا شوکتی و عباس پورعسگری) ۲ (۲۱ بر ۱۴، ۲۱ بر ۲۳ و ۱۳ بر ۱۵)
قطر یک (عسام احمدمحمود و سیف الدین المجید) ۲ – هنگ‌کنگ دو (کایونگ وان و کینگ وانگ تسه) صفر (۲۱ بر ۱۵ و ۲۱ بر ۱۴)
چین یک (لایک جیانگ‌ها و جیا شین وو) ۲ – هنگ کنگ یک (پوئی لام وانگ و کیفانگ لام) صفر (۲۱ بر ۱۶ و ۲۱ بر ۱۰)
در دومین روز، ۱۲ دیدار برگزار خواهد شد و رقابت‌ها از ساعت ۸ صبح در دو زمین اصلی و دوم پیگیری می‌شود.
برنامه دومین روز تور آزاد والیبال ساحلی در روز سه‌شنبه، ۱۷ آبان به شرح زیر است:
زمین اصلی:
قزاقستان یک: دیمیتری یاکوولف و سرگئی بوگاتو – هنگ کنگ یک: پوئی لام وانگ و کیفانگ لام ساعت ۸ زمین اصلی
ایران سه: سینا شوکتی و عباس پورعسگری – قزاقستان دو: نوردوس آلداش و کریل گورین ساعت ۸:۵۰
ایران چهار: ضرغام منصوری و حبیب ناصری – چین سه: جائو شین لی و جونجی لیو ساعت ۹:۴۰
چین دو: یان وی ونگ و چائو وی جو – قطر یک: عسام احمدمحمود و سیف الدین المجید ساعت ۱۵
قزاقستان یک: دیمیتری یاکوولف و سرگئی بوگاتو – چین یک: لایک جیانگ‌ها و جیا شین وو ساعت ۱۵:۵۰
استرالیا سه: جاشوآ هووات و جک پیرس – ایران یک: عبدالحامد میرزاعلی و آرش وکیلی ساعت ۱۶:۴۰
قطر دو: عبدالله نسیم و محمد ایهاب ذاکی – ایران دو: بهمن سالمی و علیرضا آقاجانی ساعت ۱۷:۳۰
زمین دوم:
چین دو: یان وی ونگ و چائو وی جو – هنگ کنگ دو: کایونگ وان و کینگ وانگ تسه ساعت ۸
هند: نارش تامپرا و کریشنا راجو مودونوری – استرالیا سه: جاشوآ هووات و جک پیرس ساعت ۸:۵۰
ژاپن دو: کنسوک شوجی و جانپی ایکدا – تایلند دو: پیتهاک تیپجان و پوراوید تائوواتو ساعت ۹:۴۰
چین سه: جائو شین لی و جونجی لیو – تایلند یک: سورین جونگ کلانگ و بانلو ناکپراک هنگ ساعت ۱۵
قزاقستان دو: نوردوس آلداش و کریل گورین – استرالیا یک: توماس هاجز و زاکری شوبرت ساعت ۱۵:۵۰

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8277738/پیروزی‌های-ایران-در-روز-نخست-اعلام-برنامه-روز-دوم-رقابت‌ها

دکمه بازگشت به بالا