اخبار اجتماعیاخبار ورزشی

اصولی: کی روش آقاجانیان را به عنوان دستیار ایرانی اش انتخاب کرده است

اصولی: کی روش آقاجانیان را به عنوان دستیار ایرانی اش انتخاب
کرده است
احسان اصولی سخنگوی فدراسیون فوتبال در حاشیه مراسم رو نمایی از پیراهن تیم ملی فوتبال اظهار کرد: خوشحالیم که به لطف خدا و تلاش همکاران در فدراسیون فوتبال امورات آماده سازی تیم ملی یکی پس از دیگری در حال انجام است و در آستانه این رویداد بزرگ یک حضور موفقیت آمیز خواهد داشت. امروز هم طبق وعده‌ای که داده شده بود مراسم رونمایی از تیم ملی را داریم که با یک نشان تجاری ایرانی در جام جهانی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.  
او افزود: ما به تیم ملی فوتبال خودمان افتخار می‌کنیم و از همه مهمتر این که یک برند ایرانی در این رقابت‌ها لباس‌های تیم ملی را تأمین خواهد کرد که این موضوع برای اولین بار درحال انجام است. امیدوارم همه این اتفاقات خوب باعث درخشش تیم ملی در این رقابت‌ها هم باشد.  
اصولی درباره دستیار کی‌روش و تکمیل شدن کادر فنی تیم ملی فوتبال بیان کرد: دستیار‌های تیم ملی را تنها سرمربی تیم ملی مشخص می‌کند و کی‌روش هم نفر مورد نظر خود را اعلام کرده است و ما هم در حال انجام مقدمات حضور آخرین دستیار کی‌روش در تیم ملی فوتبال هستیم. شخصی که کی روش معرفی کرده است مارکا آقاجانیان است و گزینه او این مربی است که روز پنجشنبه حضور او هم در تیم ملی نهایی خواهد شد تا به اردوی تیم ملی ملحق شود.  
او درباره حضور یک مربی پرتغالی در تمرینات تیم ملی اظهار کرد: من هنوز اطلاعاتی در این مورد ندارم و گفته‌ام که اطلاعات دقیق را به من بگویند تا از حضور این مربی هم مطلع شوم.  
سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره شرایط اقامت و تمرینی تیم ملی در قطر بیان کرد: همه چیز ماه‌ها پیش با هماهنگی‌هایی که از طرف فدراسیون انجام شده است. تیم ملی هیچ گونه مشکلی در خصوص اقامت و بحث هتل ندارد. در واقع محل اقامت تیم ملی با توجه به استاندارد‌هایی است که فیفا برای حضور تیم‌ها اعلام کرده است.
او گفت: بررسی شده و همه چیز بر اساس شیوه نامه‌های  فیفا بررسی شده و همکاران ما در فدراسیون فوتبال در بخش‌های مختلف رفته‌اند همه چیز را از نزدیک بازدید و بررسی کرده ا‌ند. من حتی مطلع شدم تاج رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان هم روز پنجشنبه راهی قطر خواهد شد تا برای آخرین بار از محل اقامت و تمرین تیم ملی بازدید کند. همه شرایط مهیا است و تأکید می‌کنم تیم ملی در بالاترین استاندارد‌های موجود در قطر و مسابقات جام جهانی و پشتیبانی و هر آن چیزی که تیم ملی نیاز دارد در قطر فراهم است و هیچ گونه مشکلی نداریم.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8278613/اصولی-کی-روش-آقاجانیان-را-به-عنوان-دستیار-ایرانی-اش-انتخاب-کرده-است

دکمه بازگشت به بالا