اخبار سیاسی

شکست مفتضحانه طرح تجزیه‌طلبانه دشمن/ وضعیت استان‌های کشور آرام و امن است

شکست مفتضحانه طرح تجزیه‌طلبانه دشمن/ وضعیت استان‌های کشور
آرام و امن است
احمد وحیدی روز چهارشنبه با حضور در نشست هم‌اندیشی نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای اجرای سیاست‌های کلی نظام، گزارشی از آخرین وضعیت حوادث اخیر کشور ارائه کرد و با بیان اینکه مردم عزیز کشور همواره به آرمان‌های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پایبند هستند؛ گفت: تلاش دشمن با میدان‌داری و حضور به موقع آحاد جامعه، همچون همیشه با شکست مواجه شد.
وزیر کشور در بخش دیگری از نشست هم‌اندیشی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی، ضمن استماع دغدغه‌ها و مطالبات نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به ارائه گزارش مبسوط از عملکرد دستگاه‌ها و وضعیت امنیتی و سایر موضوعات روز کشور پرداخت.
وحیدی ادامه داد: امروز دشمن، وحدت و همبستگی کشور را نشانه گرفته است و بایستی بیش از گذشته با همدلی و هم افزایی ظرفیت‌ها در تقویت سرمایه اجتماعی کشور فعال باشیم.
وی خاطر نشان کرد: در ایران اسلامی همه اقوام و گروه‌ها با صلح و آرامش در کنار هم زندگی مسالمت آمیز و دوستانه دارند و این در حالی است که دشمن به دنبال پیشبرد طرح تجزیه‌طلبی است که در این مسیر هم، با پایبندی همه اقوام و قومیت‌ها به آرمان‌های مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران شکست مفتضحانه‌ای خوردند.
وزیر کشور به برگزاری جشنواره اقوام در استان گلستان هم اشاره کرد و گفت: در نشستی که شب گذشته با علمای شعیه و سنی برگزارشد، علمای حاضر در نشست، دغدغه امنیت و وحدت ملی کشور را داشتند و خواستار پایان اغتشاشات در کشور شدند.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8279538/شکست-مفتضحانه-طرح-تجزیه‌طلبانه-دشمن-وضعیت-استان‌های-کشور-آرام-و-امن-است

دکمه بازگشت به بالا