اخبار فضای مجازی

اختلاف نظر گوتی با آنچلوتی/ عصبانیت شدید کاپیتان سابق رئال از بنزما

اختلاف نظر گوتی با آنچلوتی/ عصبانیت شدید کاپیتان سابق رئال
از بنزما
کاپیتان سابق تیم رئال مادرید مهاجم گلزن این تیم را متهم کرد که به دلیل آماده بودن برای حضور در ترکیب تیم ملی فرانسه برای بازی‌های جام جهانی، از حضور در تیم باشگاهی‌اش خودداری می‌کند.
«کریم بنزما» تاکنون هشت بازی رئال مادرید را به دلیل مصدومیت از دست داده و در سه بازی آخر کهکشانی‌ها حضور نداشته است. «کارلو آنچلوتی» سرمربی رئال مادرید گفته ستاره تیمش مصدوم است، اما کاپیتان سابق این تیم اعتقادی به این حرف ندارد.
«گوتی» کاپیتان پیشین رئال مادرید با حضور در برنامه معروف «ال چرینگیتو» مدعی شده بنزما در آستانه جام جهانی، تیم باشگاهی‌اش را ناامید کرده است.
گوتی همچنین روبرت لواندوفسکی و لیونل مسی را مثال زده که همچنان در ترکیب تیم‌های باشگاه خود در بارسلونا و پاری‌سن‌ژرمن به میدان می‌روند.
گوتی گفت: وضعیت بنزما؟ من او را درک نمی‌کنم. مسی برای پاری‌سن‌ژرمن بازی می‌کند، لواندوفسکی برای بارسلونا به میدان می‌رود و خیلی بازیکنان دیگر هم همچنین هستند. شما باید خطر مصدومیت را قبل از جام جهانی بپذیرید. شما نمی‌توانید باشگاه خود را ناامید کنید.
گوتی ادامه داد: همه می‌دانستیم این اتفاق ممکن بود رخ دهد (غیبت بنزما). درک نمی‌کنم چطور رئال مادرید جایگزینی ندارد.
تیم رئال مادرید با یک بازی کمتر نسبت به بارسلونا و با پنج امتیاز اختلاف، در رده دوم جدول رده‌بندی لالیگا قرار گرفته است.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8279709/اختلاف-نظر-گوتی-با-آنچلوتی-عصبانیت-شدید-کاپیتان-سابق-رئال-از-بنزما

دکمه بازگشت به بالا