اخبار فضای مجازی

اولرایش با بایرن مونیخ تمدید کرد

اولرایش با بایرن مونیخ تمدید کرد
باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد سوِن اولرایش ، دروازه‌بان آلمانی این باشگاه، قراردادش را به مدت یک فصل تمدید کرد. او بر اساس قرارداد قبلی تا سال آینده با باواریایی‌ها قرارداد داشت ولی حالا تا سال 2024 بازیکن بایرن خواهد بود.
سوِن اولرایش 34ساله به عنوان دروازه‌بان دوم در بایرن حضور دارد و هر زمان که مانوئل نویر نتواند درون دروازه بایستد او وظیفه محافظت از دروازه این تیم را بر عهده دارد.
حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن مونیخ، بعد از اعلام رسمی تمدید قرارداد اولریش به رسانه‌ها گفت:این تمدید قرارداد نشان می‌دهد سوِن از نظر ورزشی برای تیم چه اهمیتی دارد. او همیشه برای ما بازیکنی قابل اعتماد بوده و هر زمان که تیم به او نیاز داشته بهترین عملکرد را داشته است. سوِن در رختکن هم یکی از رهبران بایرن است. حضور او و مانوئل به عنوان دروازه‌بان‌های بایرن مونیخ در سالهای گذشته برای ما مهم بوده است. آنها همدیگر را تقویت می‌کنند و حضور هر دو گلر در این پست مهم برای باشگاه اهمیتی فوق‌العاده دارد.

اولرایش که هواداران بایرن مونیخ از او با عنوان سوِن دیوار یاد می‌کنند هم بعد از تمدید قراردادش گفت: از اینکه باز هم در بایرن ماندگار شدم خیلی خوشحالم. در طول سالها همکاری با تیم و به خصوص مانوئل نویر برای من واقعا باارزش بود. ما با هم هماهنگی کامل داریم و از وظیفه‌ای که در این تیم دارم واقعا خوشحالم. بایرن مونیخ می‌داند که هر زمان به من نیاز داشته باشد در خدمتش هستم.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8280836/اولرایش-با-بایرن-مونیخ-تمدید-کرد

دکمه بازگشت به بالا