اخبار سیاسی

مصی علی‌نژاد نماینده احزاب تجزیه طلب شد

مصی علی‌نژاد نماینده احزاب تجزیه طلب شد
کارولین فورست کارگردان فمینیست فرانسوی و از ستون‌نویسان نشریه شارلی ابدو که کاریکاتور‌های موهن به پیامبر اسلام (ص) را منتشر کرده بود، با انتشار توئیتی از دیدار با مصی علی‌نژاد در فرانسه خبر داد.
فورست که به مواضع ضداسلامی و همچنین حمایت از حقوق همجنس‌بازان معروف است، در این توئیت نوشت که علی‌نژاد به‌نمایندگی از JFK (Justice_۴_Kurds) از تشکل‌های مستقر در آمریکا که در راستای احزاب تجزیه‌طلب کُرد فعالیت می‌کند، به فرانسه رفته است.
چندی پیش یک مؤسسه امنیتی وابسته به رژیم صهیونیستی که با نام «اندیشکده واشنگتن» فعالیت می‌کند، به مصی علی‌نژاد به‌دلیل «تلاش برای تضمین منافع آمریکا و صهیونیست‌ها در منطقه» جایزه داد!
بر اساس آنچه از سوابق اندیشکده واشنگتن در دسترس است، این مؤسسه کار خود را در سال ۱۹۸۵ و با حمایت اصلی آیپک Aipac آغاز کرد.
آیپک به‌انگلیسی مخفف کمیته روابط عمومی آمریکایی اسرائیل است که قوی‌ترین لابی صهیونیست‌ها در آمریکاست، و در واقع اندیشکده واشنگتن با حمایت مالی صهیونیست‌ها و بر اساس دستور کار آن‌ها فعالیت می‌کند، در حقیقت علی‌نژاد نه برای حمایت از زنان ایران، بلکه بهره‌گیری از مسئله زنان در ایران، آن‌هم در جهت «تضمین» منافع آمریکا و رژیم صهیونیستی واجد شرایط لازم برای دریافت جایزه معرفی شده بود!
مصی علی‌نژاد طی سال‌های اخیر یکی از نماد‌های براندازان و اقدامات ضدایرانی در خارج از کشور محسوب می‌شود که رفتار‌ها و مواضع او شاخص روشنی از ماهیت و بافت این طیف به دست می‌دهد. او در دوره کمپین فشار حداکثری ترامپ نیز با وزیر خارجه او یعنی پومپئو دیدار و در آن از تحریم‌ها علیه ایران حمایت کرد!

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8281449/مصی-علی‌نژاد-نماینده-احزاب-تجزیه-طلب-شد

دکمه بازگشت به بالا