اخبار فضای مجازی

توتی دادگاهی شد

توتی دادگاهی شد
فرانچسکو توتی، ستاره سابق فوتبال ایتالیا، در سال ۲۰۰۵ در مراسمی به یاد ماندنی و با شکوه در رم، با ایلاری بلاسی، مجری تلویزیون ایتالیایی ازدواج کرد و این زوج صاحب سه فرزند شدند.
اما در شرایطی که به نظر می‌رسید رابطه خوبی بین این دو نفر برقرار است، بلاسی اوایل امسال اعلام کرد که ازدواج ۱۷ ساله آن‌ها به پایان رسیده است. حالا سایت کالچومرکاتو در گزارشی مدعی شد توتی و بلاسی امروز در دادگاه مدنی رم حضور یافته و در مقابل قاضی صحبت کردند.
بلاسی خواستار بازگرداندن تعدادی از کیف‌های دستی و کفش‌های طراحی شده بود و توتی نیز قصد دارد از طریق دادگاه، ساعت‌های لوکس خود را پس بگیرد. این ستاره محبوب چندی قبل مدعی شد همسرش بدون اطلاعش به کلکسیون نفیس ساعت‌های او دسترسی پیدا کرده است. ابتدا و در اوایل بعدازظهر بلاسی به همراه خواهر و وکیلش سیمئونه وارد دادگاه شد و کمی بعد توتی به همراه وکیلش لورا ماتئوچی نیز به این جمع پیوستند.
این جلسه حدود یک ساعت و ۱۵ دقیقه به طول انجامیده و در شرایطی پایان یافت که هیچ یک از این دو نفر تمایلی به اظهار نظر در مورد رای احتمالی دادگاه نداشتند. بدین ترتیب به نظر داستان این زوج محبوب ایتالیایی دیگر به طور قطعی به پایان رسیده و هیچ راه حلی برای بهبود شرایط وجود ندارد.

منبع : https://www.yjc.news/fa/news/8281511/توتی-دادگاهی-شد

دکمه بازگشت به بالا