اخبار فضای مجازی

لوکا رومرو را به پاریس بیاورید

لوکا رومرو را به پاریس بیاورید
باشگاه لاتزیو تابستان گذشته با قراردادی به ارزش ۲۰۰ هزار یورو، لوکا رومرو، بازیکن ۱۷ ساله و استعداد آرژانتینی را از مایورکا به خدمت گرفت و به این ترتیب جوان‌ترین بازیکن لالیگا را به تیم جوانان خود اضافه کرد. رومرو بلافاصله مورد توجه مائوریتزیو ساری در اردوی آماده سازی پیش فصل قرار گرفته، در ادامه در تیم اصلی حضور پیدا کرد و چند بازی برای تیم پایتخت نشین ایتالیا نیز انجام داد.
رومرو در مسابقه دیروز لاتزیو مقابل مونزا در نیمه دوم به جای ماتئو کانچلیری وارد زمین شد. عملکرد این ستاره ۱۷ ساله در زمین فوق‌العاده به نظر می‌رسید و حرکت هوشمندانه لوکا رومرو بدون توپ منجر به اولین گل لاتزیو در دقیقه ۶۹ توسط پدرو شد. عملکرد درخشان این بازیکن جوان باعث شد که لیونل اسکالونی اوایل امسال به اردوی تیم اصلی آرژانتین نیز دعوت کند و لوکا رومرو توانست لیونل مسی را نیز ملاقات کرد و در کنار او تمرین کند.
جالب اینجاست مسی نیز در همین مدت کوتاه به قدری تحت تأثیر عملکرد لوکا رومرو قرار گرفته که به پاری سن ژرمن پیشنهاد داده این این نوجوان را در فصل تابستان به خدمت بگیرد. البته لاتزیو در تلاش است تا او رومرو یک قرارداد بلندمدت و جدید ببندد و کلودیو لوتیتو اخیرا مدعی شد این بازیکن آینده لاتزیو خواهد بود. اما به هر حال احتمالا مدیران پاری سن ژرمن اصرار لیونل مسی را بدون پاسخ نمی‌گذارند و این باشگاه متمول و فرانسوی در هفته‌های پیش رو برای توافق با لوکا رومرو وارد عمل خواهد شد.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8281504/لوکا-رومرو-را-به-پاریس-بیاورید

دکمه بازگشت به بالا