اخبار فضای مجازی

نورافکن در جمع پدیده‌های آسیایی جام جهانی قطر

نورافکن در جمع پدیده‌های آسیایی جام جهانی قطر
سایت ESPN از امید نور افکن بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان که می‌تواند در دفاع چپ یا هافبک دفاعی بازی کند، به‌عنوان پدیده‌ای نام برده که می‌تواند دنباله‌رو بزرگان تیم ملی ایران باشد.
رسانه آمریکایی نوشته است: در سال‌هایی اخیر ایران بازیکن‌هایی داشته که به حدی خوب بوده‌اند که توانسته‌اند جایی برای خود در فوتبال اروپا دست و پا کنند.  امید نورافکن‌ می‌تواند نفر بعدی باشد که جا پای بازیکنانی مانند مهدی طارمی، سردار آزمون و علیرضا جهانبخش می‌گذارد.
نورافکن ۲۵ ساله است و از اینکه یک استعداد ناپخته باشد، فاصله گرفته است. او پیشتر یک تجربه کوتاه با شارلروا در لیگ بلژیک داشته است. نورافکن که توانایی بازی در چند پست را دارد، حالا به سپاهان در لیگ برتر ایران بازگشته و خود را به‌عنوان یکی از بازیکنان باثبات لیگ خلیج فارس ایران تثبیت کرده است.
نورافکن خود را به‌عنوان مدافع چپ و همچنین هافبک دفاعی تطبیق دادهاست. امید ممکن است در ترکیب ثابت یاران «کارلوس کی‌روش» در تیم ملی ایران حضور نداشته باشد، اما او بازیکنی است که حتی به‌عنوان یار جایگزین می‌تواند تأثیر خود را داشته باشد.
شبکه ESPN همچنین از اکرم عفیف بازیکن تیم ملی قطر، فراس البریکان مهاجم تیم ملی عربستان سعودی، تاکه‌فوسا کوبو  مهاجم ژاپن و  لی کونگ این هافبک کره جنوبی به‌عنوان ستاره‌های جوان تیم‌های آسیایی در جام جهانی قطر نام برده است.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8281427/نورافکن-در-جمع-پدیده‌های-آسیایی-جام-جهانی-قطر

دکمه بازگشت به بالا